Czy Janusz Panasewicz i Krzysztof Klenczon zabrzmieli znajomo?

Aleksandra Degórska
10.09.2018 11:01
Czy Janusz Panasewicz i Krzysztof Klenczon zabrzmieli znajomo? Fot. kadr z wideo

W 1. odcinku Twoja twarz brzmi znajomo sporo się działo. Jak uczestnicy wypadli w rolach Janusza Panasewicza i Krzysztofa Klenczona.

Twoja twarz brzmi znajomo jest popularnym programem telewizyjnym, w którym celebryci muszą dobrze udawać znanych muzyków. Za nami już pierwszy odcinek 10. sezonu. Jak zwykle nie zabrakło uczestników, którzy wcielili się w rockmanów.

Wokalista zespołu disco polo Łobuzy, Boogie, wylosował Janusza Panasewicza i w programie „Twoja twarz brzmi znajomo” wykonał balladę Lady Pank „Zawsze tam gdzie Ty”. Wokalista przeżył prawdziwą metamorfozą i starał się odtworzyć charakterystyczne ruchy frontmana rockowej grupy. Czy uczestnik poradził sobie wokalnie z zadaniem?

Twoja twarz brzmi znajomo: Boogie z grupy Łobuzy jako Janusz Panasewicz

Natomiast aktor Marek Molak wcielił się innego polskiego wykonawcę - Krzysztofa Klenczona. Uczestnik zaśpiewał „Kwiaty we Włosach” grupy Czerwone Gitary. Jury od razu zwróciło uwagę, że aktor został bardzo dobrze ucharakteryzowany. Czy swoim występem zachwycił jury?

Obejrzyjcie nagranie z występu aktora udającego Klenczona.

Twoja twarz brzmi znajomo: Marek Molak jako Krzysztof Klenczon

Rockowe i metalowe gwiazdy w Twoja Twarz Brzmi Znajomo

W programie dotychczas gwiazdy wcielały się w bardzo różnych wykonawców rockowych. Muzycy udawali chociażby Freddiego Mercury'ego, Jamesa Hetfielda, czy Bruce'a Dickinsona. Nie zabrakło również Micka Jonesa z The Clash, MuńkaOrganka czy Tadeusza Nalepy. 

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 9 wygrał Filip Lato, który wcielił się w finałowym odcinku w Roberta Planta.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.