18.04.2018 12:03

Czy Judas Priest powinien dołączyć do Rock And Roll Hall Of Fame? [SONDA]

Rob Halford nadal czuje żal o to, że Judas Priest nie znalazł się w prestiżowym gronie. A co na ten temat sądzą czytelnicy Antyradio.pl?

Rob Halford z Judas Priest
foto: Romana Makówka / Antyradio.pl

Rock And Roll Hall Of Fame to muzeum w Cleveland w USA. Od 1986 roku do galerii wprowadzani są muzycy, którzy przyczynili się do rozwoju muzyki rockowej. Prestiżową nagrodę otrzymali m.in. Yes czy Black Sabbath.

W 2017 roku szansę otrzymał również zespół Judas Priest i była to pierwsza nominacja dla tej grupy. W konsekwencji formacja w głosowaniu internautów zajęła 5. miejsce, ale niestety Judas Priest nie znalazł się w Rock And Roll Hall Of Fame, a poirytowany Rob Halford podzielił się z fanami treścią listu, jaki otrzymał od kapituły Hall Of Fame.

Rob Halford vs. Rock And Roll Hall Of Fame

Czy wokalista nadal czuje żal o to? W jednym z ostatnich wywiadów frontman stwierdził, że wciąż jest mu po prostu przykro z tego powodu:

"

Nie czujemy się zlekceważeni, po prostu jesteśmy trochę rozczarowani. Dla nas najważniejsze jest, żeby do Rock And Roll Hall Of Fame dołączyło więcej metalowych kapel. Są tam już nasi przyjaciele z Metalliki, Black Sabbath, musisz spłacić swój dług. To zabawne, nie dostając się do galerii narobiliśmy więcej szumu, aniżeli byśmy się dostali. "

Co natomiast na to fani? Halfrod przyznał, że Judas Priest ma silne wsparcie ze strony wielbicieli:

"

Nasi fani są nadal wściekli! To właśnie pokazuje ich miłość do nas i my również kochamy mocno naszych fanów. Nic byśmy nie osiągnęli, gdyby nie nasi niesamowici fani. "

Rob Halford jednak nie traci nadziei i liczy na to, że pewnego dnia Judas Priest trafi w końcu do Rock And Roll Hall Of Fame. A co na ten temat uważają czytelnicy Antyradio.pl? Na Wasze odpowiedzi czekamy do 25 kwietnia 2018 do godziny 12:00.

Czy Judas Priest powinien dołączyć do Rock And Roll Hall Of Fame?

Aleksandra Degórska
Tagi: Rock News