Czy Mike Shinoda (Linkin Park) zagra solowy koncert w Polsce? Ruszyła akcja polskich fanów

Maciej Koprowicz
09.02.2018 16:03
Czy Mike Shinoda (Linkin Park) zagra solowy koncert w Polsce? Ruszyła akcja polskich fanów Fot. Romana Makówka/Antyradio.pl

Lider Linkin Park w najbliższej przyszłości będzie grał solowe koncerty. Jego polscy fani postanowili zaprosić go do naszego kraju.

Po tragicznej śmierci wokalisty Chestera Benningtona w 2017 los Linkin Park pozostaje niepewny. Choć obecny lider zespołu, Mike Shinoda deklaruje, że zamierza kontynuować jego działalność, wciąż nie padają z jego ust żadne konkrety.

Wygląda na to, że na razie artysta skoncentruje się na solowej karierze. 28 stycznia 2018 udostępnił w sieci trzyutworową EP „Post Traumatic”, poświęconą pamięci Chestera. Z kolei w sierpniu 2018 zagra dwa solowe koncerty w Japonii.

Shinoda ma jednak w planach dalsze występy. Dołączył do platformy WeDemand!, która służy do zgłaszania zapotrzebowania na koncert danego wykonawcy w określonym miejscu świata. Jeśli fani zagłosują większą liczbą na dane miasto, to muzyk zostanie o tym poinformowany, co może wpłynąć na jego decyzje w sprawie organizacji koncertów. Do głosowania Mike zachęca na swoim oficjalnym Twitterze.

Polscy fani dostrzegli w tej zabawie szansę na ściągnięcie lidera Linkin Park z solowym występem do Polski. Pomysł polskiego koncertu Shinody promują na Twitterze hasztagiem #MikeShinodaInPoland.

Trudno powiedzieć, czy akcja może rzeczywiście wpłynąć na przyjazd Mike'a do Polski, ale jeśli hasztag zdobędzie dużą popularność, być może artysta odnotuje ten fakt i nie pominie naszego kraju w swoich planach koncertowych. Trzymamy kciuki!

Maciej Koprowicz Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.