11.10.2018 12:31

Czy Nirvana powinna wybrać się w trasę? [SONDA]

Koncert żyjących członków Nirvany w październiku 2018 zaostrzył apetyt fanów. Czy Nirvana rzeczywiście powinna wybrać się w tournée?

Czy Nirvana powinna wybrać się w trasę
foto: Retna/Photoshot/REPORTER/East News

Fani Nirvany nadal żyją tym, co wydarzyło się 6 października 2018 roku na scenie w San Bernandino w Kalifornii. Podczas koncertu Foo Fighters doszło do reaktywacji Nirvany. Na jednej scenie pojawili się Dave Grohl, Krist Novoselic i Pat Smear, czyli wszyscy żyjący członkowie Nirvany. Muzyków wsparli Joan Jett oraz John McCauley, wokalista grupy Deer Tick. 

Oczywiście występ ten nadal jest komentowany przez fanów, którzy chociażby upierają się, że lepszym wokalistą byłby frontmana grupy Seether, Shaun Morgan. Pojawiły się również głosy, że jeden koncert reaktywowanej Nirvany to zdecydowanie za mało.

Niektórzy fani liczą na to, że Dave Grohl i spółka wybiorą się w 2019 roku w trasę.

"

Mam nadzieję, że Nirvana wybierze się w trasę. "

"

To jest niesamowite! Teraz Nirvana powinna wybrać się w trasę. "

Czy Nirvana powinna wybrać się w trasę koncertową? [SONDA]

Ostatnia trasa koncertowa Nirvany odbyła się w 1994 roku. Czy muzycy rzeczywiście powinni posłuchać fanów? Zdania oczywiście są podzielone, bo niektórzy uważają, że Nirvana bez Kurta Cobaina to nie to samo.

Serwis Antyradio.pl postanowił spytać o to również swoich czytelników. Na Wasze głosy w sondzie czekamy do 16 października 2018 do godziny 10:00.

nirvana sonda
Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele Nirvana