16.10.2018 15:51

Czy Nirvana powinna wybrać się w trasę? [WYNIKI SONDY]

Czy powrót Nirvany to dobry pomysł? Zobaczcie wyniki sondy na Antyradio.pl.

Nirvana
foto: Retna/Photoshot/REPORTER/East News

O tym nadal się mówi - 6 października 2018 roku w San Bernandino w Kalifornii na koncercie Foo Fighters doszło do reaktywacji Nirvany. Na jednej scenie pojawili się Dave Grohl, Krist Novoselic i Pat Smear wraz z gośćmi Joan Jett oraz Johnem McCauleyem.

Czy Nirvana powinna wybrać się w trasę? [WYNIKI SONDY]

Wielu fanów mocno się ekscytowało tym wydarzeniem i liczy na więcej - w końcu byłoby to całkiem realne, żeby reaktywowana Nirvana wybrała się w trasę. Niektórzy uważają, że lepszym wokalistą byłby frontmana grupy Seether, Shaun Morgan. Wiadomo, że nikt nie będzie w stanie zastąpić Kurta Cobaina, ale wielbiciele kapeli ucieszyliby się z koncertu żyjących muzyków Nirvany.

Czy aby na pewno? Serwis Antyradio.pl postanowił spytać czytelników, czy powrót Nirvany w trasę koncertową to dobry pomysł. W sondzie aż 51% osób zagłosowało, że koncerty Nirvany bez Kurta Cobaina w ogóle nie mają sensu. Natomiast 41 % uważa trasę zespołu za dobry pomysł.

nirvana sonda wyniki

Dave Grohl ostatnio zrobił się wyjątkowo nostalgiczny. Muzyk pierwszy raz od lat zagrał na żywo „In Bloom” Nirvany we wrześniu 2018 oraz wykonał nietypowy perkusyjny cover „Smells Like Teen Spirit” na koncercie Foo Fighters.

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele Nirvana