26.10.2018 13:15

Ozzy Osbourne przeszedł kilka operacji. Czy wokalista wróci na scenę?

Wokalista postanowił krótko poinformować fanów o swoim stanie zdrowia. Czy Ozzy Osbourne wróci do koncertowania?

Ozzy Osbourne o swoim stanie zdrowia po operacji
foto: Amy Harris/Invision/AP/East News

Ozzy Osbourne mocno zaniepokoił fanów, gdy poinformował o tym, że trafił do szpitala na początku października 2018. Muzyk miał małą rankę na kciuku i przytrzasnął sobie palec drzwiami. Początkowo zlekceważono sytuację, ale okazało się, że w rękę wdarła się infekcja, która zaatakowała jego prawą rękę.

Muzyk musiał zostać parę dni w szpitalu. Wokalista przeszedł kilka operacji i musiał odwołać 4 najbliższe koncerty w ramach pożegnalnej trasy. Występy zostały zatem przeniesione na 2019 rok.

Czy Ozzy Osbourne wrócił do zdrowia?

69-letni muzyk w końcu podzielił się informacją na temat swojego stanu zdrowia. Całe szczęście jest już zdrowy i zaprasza swoich fanów na noworoczny koncert:

"

Cześć, chciałbym wykorzystać sytuację i podziękować Wam o troskę. Moja dłoń jest już zdrowa. Czekam niecierpliwie, żeby Was wszystkich zobaczyć na Ozzfest w Sylwester w Forum - będzie super, przychodźcie, muszę dać czadu na scenie. "

Ozzfest odbędzie się w Los Angeles i fani mocnego grania na jednej scenie zobaczą m.in. Marilyna Mansona czy Jonathana Davisa.

Ozzy Osbourne odwiedził ostatni raz Polskę w czerwcu 2018 roku w ramach koncertu na Impact Festival 2018. W przyszłym roku na festiwalu zagra Tool. Impact Festival 2019 odbędzie się 11 czerwca 2019 w TAURON Arenie Kraków.

Aleksandra Degórska
Tagi: Rock News Ozzy Osbourne