Jak wypadł uczestnik w roli Phila Collinsa w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo?

Aleksandra Degórska
17.09.2018 13:45
Jak wypadł uczestnik w roli Phila Collinsa w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo? Fot. kadr z wideo

Czy Marek Molak poradził sobie z piosenką „In the Air Tonight” Phila Collinsa w programie Twoja twarz brzmi znajomo?

W popularnym programie Twoja twarz brzmi znajomo często pojawiają się rockowe smaczki. Uczestnicy muszą wcielać się w role słynnych muzyków i już niejednokrotnie udawali znanych rockmanów - już podczas 1. odcinka nowego sezonu programu gwiazdy wcieliły się w Janusza Panasewicza i Krzysztofa Klenczona.

Muzyka Czerwonych Gitar udawał wówczas aktor Marek Molak, który w 2. odcinku zagrał Phila Collinsa. Łatwo się domyślić, jaki utwór został wybrano do tego zadania - oczywiście najsłynniejszy solowy numer muzyka „In The Air Tonight” ze słynnym perkusyjnym przejściem.

Twoja twarz brzmi znajomo: Marek Molak jako Phil Collins

„In the Air Tonight” pochodzi z płyty „Face Value” z 1981, która odniosła wielki sukces komercyjny. Collins wówczas mocno przeżywał rozstanie z żoną i swój ból wyraził w tym właśnie singlu. Czy Marek Molak dobrze udawał brytyjskiego muzyka?

Dla odważnych mamy również 70-minutowy remix wejścia perkusji w słynnym utworze Phila Collinsa. Ciężko przebrnąć przez całe nagranie!

Rockowe i metalowe gwiazdy w Twoja Twarz Brzmi Znajomo

W programie dotychczas gwiazdy wcielały się w chociażby Freddiego Mercury'ego, Jamesa Hetfielda, czy Bruce'a Dickinsona. Nie zabrakło również Micka Jonesa z The Clash, MuńkaOrganka czy Tadeusza Nalepy. 

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 9 wygrał Filip Lato, który wcielił się w finałowym odcinku w Roberta Planta.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.