Rammstein nagrywa teledysk w Warszawie? Nowa płyta coraz bliżej [ZDJĘCIA]

28.12.2021 15:04
Rammstein Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Polscy fani zauważyli, że muzycy Rammsteina oraz osoby związane z zespołem odwiedziły Polskę. Wszystko wskazuje na to, że najnowszy teledysk grupy był nagrywany właśnie w Warszawie.

Rammstein pracuje nad nowym albumem i już niebawem poznamy więcej szczegółów dotyczących płyty. Tymczasem okazuje się, że zespół nagrywa jeden ze swoich teledysków w Warszawie. Przynajmniej na to wskazują zdjęcia.

Polecamy

Rammstein nagrywa teledysk w Warszawie? Nowa płyta coraz bliżej

Polscy fani zwrócili uwagę na zdjęcia muzyków, które zostały wykonane w Warszawie. Raper Malik Montana wrzucił do sieci zdjęcie z Tillem Lindemannem, na którym widać, jak panowie palą sobie cygara. Fani z polskiego fanklubu Rammsteina Feuerräder stwierdzili, że muzycy byli w miejscu spotkań dla miłośników cygar w hotelu Raffles Europejski. 

Co więcej, na Instagramie Joerna Heitmanna, który niejednokrotnie już współpracował z Rammsteinem przy tworzeniu klipów, pojawiło się zdjęcie ze Szpitala Psychiatrycznego w Tworkach pod Warszawą. Wszystko zatem wskazuje, że zespół rzeczywiście nagrywał klip w naszym kraju.

Na grupie fanów Rammsteina na Facebooku pojawił się wpis jednego z wielbicieli grupy, który wybrał się do Pruszkowa i zapytał dyrektora szpitala, czy rzeczywiście zespół był w tym miejscu. Dyrektor placówki potwierdził, że w Rammstein nagrywał klip w terminie 15-20 grudnia, ale nie podał więcej szczegółów.

Minie jeszcze trochę czasu, zanim zobaczymy grupę na żywo w Polsce. Rammstein zagra 16 lipca 2022 roku na Stadionie Narodowym w Warszawie. Zakupione wcześniej bilety są ważne na nową datę wydarzenia.

Polecamy
Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.