11.10.2018 14:04

Czy Ringo Starr masturbował się razem z McCartneyem i Lennonem?

Perkusista The Beatles przyznał się, czy brał udział w dziwnych spotkaniach Paula McCartneya i Johna Lennona.

Czy Ringo Starr masturbował się razem z McCartneyem i Lennonem?
foto: shutterstock.com

Paul McCartney słynie z niezłego poczucia humoru, ale ostatnio jego historyjki powodują, że nie wiadomo, jak zareagować. W ramach promocji solowego albumu „Egypt Station” były Beatles udziela sporo wywiadów i w jednym z nich wyznał, że wspólnie masturbował się z Johnem Lennonem. Panowie dodawali zabawie pikanterii, wykrzykując nazwiska słynnych osób, które uważali za bardzo atrakcyjne.

Czy Ringo Starr masturbował się razem z McCartneyem i Lennonem?

Do dziwnych „sesji” doszło dosyć dawno temu, gdy muzycy byli bardzo młodzi. Oczywiście automatycznie wielu fanów The Beatles zaczęło się zastanawiać, czy reszta zespołu również brała udział w dziwnych zabawach. TMZ postanowił zatem dopytać perkusistę Ringo Starra, czy on również masturbował się razem z McCartneyem i Lennonem.

Muzyk poczuł się nieco zażenowany takim pytaniem, ale okazało się, że wcale nie ma, albo po prostu nie chce podzielić się pikantnymi opowieściami w stylu McCartneya. Ringo Starr podkreślił, że do takich sytuacji dochodziło, gdy muzycy byli jeszcze bardzo młodzi i prawdopodobnie nie stworzyli jeszcze The Beatles:

"

No cóż, do tego dochodziło przed tym, zanim dołączyłem do grupy. Nie, nie brałem w tym udziału. "

Tyle w temacie. Jeżeli zatem oczekujecie kolejnych ciekawostek o The Beatles, warto śledzić poczynania McCartneya, który ostatnio wyznał również, że po zażyciu silnego narkotyku miał wizję Boga.

Koncert Paula McCartneya w Polsce w 2018

W tym roku Paul McCartney po raz drugi w swojej karierze zawita do Polski. Beatles wystąpi 3 grudnia 2018 w TAURON Arenie Kraków.

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele Paul McCartney Ringo Starr The Beatles