Czy Rush zagra jeszcze jakiś koncert?

Magda Słomka
07.01.2015 15:03
Czy Rush zagra jeszcze jakiś koncert? Fot. East News

Neil Peart wyraził swój niejednoznaczny stosunek do tego tematu. Perkusista wyznał, że nie cierpi zostawiać swojej rodziny i wyjeżdżać w trasy koncertowe...

Członkowie zespołu Rush są w trakcie podejmowania ważnej decyzji – organizować trasę koncertową w tym roku czy nie? Peart wyznał, że jest rozdarty pomiędzy miłością do koncertowania a zostawianiem w domu swoich bliskich, w szczególności 5-letniej córki, Olivii.

To prawdziwy dylemat – nie ma tu właściwego rozwiązania. Ludzie pytają mnie, czy nadal jestem podekscytowany, kiedy wyruszam w trasę. Czy powinienem być podekscytowany zostawiając swoją rodzinę? Nie i nikt nie powinien, to bardzo proste. Jeśli odłożysz marzenia na bok, to wygląda jak wygląda i musi zostać wykonane jak praca. Wkładam w to wszystko całą swoją energię i entuzjazm, ale pozostaję podzielony na dwie części.

Perkusista tłumaczy, że kiedy jest w trasie, stale brakuje mu córki, ale nie może znieść myśli o tym, jak bardzo Olivia za nim tęskni. Czuje się winny i ma wrażenie, że jest powodem jej cierpienia.

W 2014 roku gitarzysta Rush, Alex Lifeson, powiedział, że grupa planowała trasę koncertową z okazji 41. rocznicy istnienia zespołu w 2015. Wokalista i basista, Geddy Lee, wyznał później, że kapela jest ciągle niezdecydowana co do tej kwestii.

Takie przemyślenia to niedobry znak dla fanów zespołu Rush. Czy wielbicieli czeka długa przerwa w oglądaniu idoli na żywo?

Magda Słomka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.