05.04.2017 15:29

Czy Slash cieszy się, że Doda będzie supportować Guns N' Roses?

Sądząc po jego nagraniu i Waszych opiniach w internecie, jest z tego bardziej zadowolony niż polscy fani Guns N' Roses...

Czy Slash cieszy się, że Doda będzie supportować Guns N' Roses?
foto: East News + Romana Makówka / Antyradio.pl

Axl Rose i spółka wystąpią w Polsce 20 czerwca 2017 roku na stadionie Energa Gdańsk w ramach trasy Not In This Lifetime, w której biorą udział członkowie oryginalnego składu: Axl Rose, Slash i Duff McKagan, a także Dizzy Reed, Richard Fortus, Frank Ferrer i Melissa Reese. Znamy już nazwy zespołów, które będą pełniły role supportów.

O ile Killing Joke to kultowa grupa, która w opinii niektórych fanów zasługuje wręcz na miano równoprawnego headlinera, tak już wybór zespołu Virgin z Dodą na czele wzbudził mnóstwo kontrowersji. Sądząc po komentarzach po publikacji naszego artykułu, polscy fani raczej nie są zadowoleni z takiego wyboru zespołu rozgrzewającego...

Oto zaledwie kilka z Waszych opinii:

facebook

Wyniki naszej sondy również mówią same za siebie...

sondaaa

Wiadomo już jednak nie od dziś, że Doda i gitarzysta Guns N' Roses zdążyli się zaprzyjaźnić. Mogliśmy to zobaczyć już na koncercie Slasha w Łodzi, gdzie wokalistka wykonała z nim numer „Sweet Child O' Mine”. Muzyk miał również bardzo pozytywnie wypowiadać się o ostatnim materiale Virgin.

Teraz i te słowa znalazły potwierdzenie w krótkim wideo, które nagrał z pozdrowieniami dla Dody, a także wszystkich polskich fanów. Slash wyraża w nim wielką radość, że już wkrótce zobaczy ich ponownie i nie może się tego doczekać. Pełne nagranie zostało udostępnione na profilu Dody na Facebooku - zobaczycie je poniżej.

My zaś przypominamy, że bilety na polski koncert Guns N' Roses są wciąż dostępne na stronie livenation.pl w cenie 227-456 zł.

A Wy cieszycie się, że Virgin zagra przed Guns N' Roses?

Jakub Gańko
Tagi: Rock News Slash Guns N Roses