Były perkusista Guns N' Roses pchnął się nożem w brzuch. Czy była to próba samobójcza?

29.06.2019 14:02
Były perkusista Guns N' Roses pchnął się nożem w brzuch. Czy była to próba samobójcza? Fot. shutterstock.com

Przedstawiciel Stevena Adlera udzielił krótkiego wywiadu w sprawie wypadku muzyka.

28 czerwca 2019 rockowy świat obiegła informacja o tym, że były perkusista Guns N' Roses, Steven Adler, trafił do szpitala ze względu na kłutą ranę brzucha, którą sam sobie zadał. Fani zaczęli spekulować, czy była to próba samobójstwa, tym bardziej, że muzyk miał problemy z narkotykami, a w 1996 roku w wyniku przedawkowania doznał udaru mózgu i ma problemy z mówieniem.

Steven Adler z Guns N' Roses pchnął się nożem w brzuch. Czy była to próba samobójcza?

Portal Metal Insider skontaktował się z przedstawicielem Adlera, który wyznał, że muzyk nie chciał popełnić samobójstwa, był to tylko nieszczęśliwy wypadek. Nie zdradził on więcej szczegółów, jedynie wspomniał, że "Adler ma niewielką, powierzchniową ranę". Dodał, że perkusista od wielu lat nie zażywa narkotyków i zaplanowany koncert na 12 lipca 2019 w Golden Nugget w Las Vegas odbędzie się planowo.

Przeczytaj także

Steven Adler udzielał się w kapeli Guns N' Roses w latach 1985-1990. Musiał odejść z kapeli z powodu swojego uzależnienia od narkotyków oraz alkoholu. Perkusista wystąpił z Guns N' Roses na kilku koncertach w 2016 roku, ale nie dołączył na stałe do kapeli. 

Zobacz także: Czy muzykom Guns N’ Roses nie wolno rozmawiać z osobami z ich przeszłości? 

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.