30.11.2017 11:33

Czy telewizyjna spirytystka pomaga rodzinie Chestera Benningtona kontaktować się z jego duchem?

Bliscy wokalisty Linkin Park najwyraźniej nadal nie mogą pogodzić się z jego odejściem i starają się skontaktować z nim w zaświatach.

Czy telewizyjna spirytystka pomaga rodzinie Chestera Benningtona kontaktować się z jego duchem?
foto: Romana Makówka/Antyradio.pl, © Soudan E. / Alpaca / Andia.fr/East News

Chester Bennington powiesił się w swoim domu w Palos Verdes 20 lipca 2017. Jego samobójstwo poruszyło całą muzyczną społeczność, ale musiało być też ogromnym szokiem dla rodziny.

Muzyk zmagał się z depresją, ale niekoniecznie odbijało się to na jego życiu rodzinnym. Ostatnie wideo, zarejestrowane na dwa dni przed jego śmiercią ukazuje go podczas zabawy z dziećmi. Na pewno nie wygląda na nim na osobę, która za kilkadziesiąt godzin odbierze sobie życie.

Artysta osierocił szóstkę dzieci, w tym Dravena Sebastiana, którego miał ze swoją pierwszą żoną, Samanthą. Choć od kilkunastu lat nie mieszkali razem z Chesterem, który w 2005 roku poślubił Talindę Ann Bentley i założył nową rodzinę, także głęboko przeżyli śmierć wokalisty.

Pierwsza rodzina Chestera jest tak zdruzgotana po jego samobójstwie, że musi korzystać z terapii psychologicznej. Co więcej, Samantha próbowała poprzez medium skontaktować się z duchem byłego męża.

Jej zainteresowanie spirytyzmem trwa – na swoim facebookowym profilu ujawniła, że spotkała się z popularną w amerykańskiej telewizji medium, Kim Russo.

"

OMG! Spędziłam niesamowity poranek z Kim Russo z programu „The Hauntings TV”! Kim, nie wiem, jak Ci podziękować, jesteś wspaniała. Mój syn i ja jesteśmy wdzięczni za czas, który nam poświęciłaś i dary. Niech Bóg cię błogosławi. Przesyłamy ci światło i miłość, Dra i Sam. "

Show „The Haunting Of” emitowany jest na kanale The Biography Channel od 2012 roku. Zaproszeni do programu celebryci opowiadają przed kamerą o swoich kontaktach z duchami i zjawiskami nadprzyrodzonymi. Prowadząca, Kim Russo, nazywa się „psychiczną dziennikarką” – twierdzi, że jej specjalnością są „wywiady” z duchami.

Nie wiadomo, jak skuteczne okazały się próby kontaktu z duchem Chestera. Niektórzy fani rocka wierzą, że ich idole nadal wracają na ziemię pod postacią zjaw – widywano duchy między innymi Jima Morrisona, Elvisa Presleya i Buddy’ego Holly’ego. 

Maciej Koprowicz
Tagi: Chester Bennington Duperele Linkin Park