08.12.2017 15:01

Czy wiesz, co o tym myśli Corey Taylor? [QUIZ]

Wokalista Slipknota i Stone Sour urodził się 8 grudnia 1973, dokładnie 44 lata temu. Z tej okazji sprawdźcie, jak dobrze go znacie!

Czy wiesz, co o tym myśli Corey Taylor? [QUIZ]
foto: Gonzales Photo/Peter Troest/Gonzales Photo/Avalon/REPORTER/EAST NEWS

Muzycy metalowi bywają małomównymi mrukami, którzy swój mroczny image budują, kreując wokół siebie atmosferę tajemnicy. Z pewnością nie należy do nich Corey Taylor. Frontman Slipknota kryje się przed przerażającą maską, ale gdy ją zdejmuje, okazuje się wyjątkowo równym facetem, który uwielbia mówić.

Corey udziela wielkiej liczby wywiadów, a w każdym nad wyraz chętnie dzieli się swoimi opiniami. Koledzy z branży, najlepsze metalowe płyty, używanie telefonów na koncertach – muzyk stara się nas najwyraźniej przekonać, że wie wszystko na każdy temat. Nic dziwnego, że doczekał się zabawnego mema o sobie. Kiedy w internecie komentowany jest jakiś temat związany z metalem (bądź zupełnie od niego odległy), śmieszki wklejają zdjęcie wokalisty z podpisem: „Co o tym myśli Corey Taylor?”.

Dzięki licznym wywiadom, których udzielił w karierze lider Slipknota i Stone Sour mogliśmy sporo się o nim dowiedzieć i poznać jego zdanie na rozmaite tematy. Sprawdźcie, jak dobrze go już znacie i odgadnijcie, co myśli Corey Taylor!

Co o tym myśli Corey Taylor?

Rozwiąż QUIZ
Co o tym myśli Corey Taylor?
Maciej Koprowicz
Tagi: Slipknot Corey Taylor Stone Sour