29.03.2019 16:24

Czy wiesz, że... Sharon Osbourne namawiała na trójkąt gwiazdę serialu "Przyjaciele"?

Zapewne był to tylko żart, ale aktor z serialu "Przyjaciele" nadal jest w szoku...

Sharon i Ozzy Osbourne
foto: Chelsea Lauren/REX/Shutterstock/EAST NEWS

Gdy pomyśli się o Ozzym... no cóż, na myśl przychodzą różne dziwne historie z jego życiorysu - odgryzienie głowy nietoperzowi czy wciąganie mrówek. Wokalista ma sporo na sumieniu, również zdrady. Okazało się, że Ozzy jest uzależniony od seksu i postanowił z tym walczyć, by uratować swoje małżeństwo z Sharon. Jednak ona sama nie jest wcale święta, co wyszło na jaw podczas wywiadu z aktorem z serialu "Przyjaciół".

Sharon Osbourne namawiała na trójkąt gwiazdę serialu "Przyjaciele"

Co ma z Ozzym wspólnego aktor znany z serialu "Przyjaciele"? Podczas talk show "The Talk", w którym występuje Sharon Osbourne, pokazano fragment wywiadu Matta Leblanca z programu "Conan". Wówczas aktor opowiedział o tym, co wydarzyło się na backstage'u wręczenia Złotych Globów.

Ozzy Osbourne
Ozzy Osbourne
Przeczytaj także Słodkie wnuczki Ozzy'ego zaśpiewały "Crazy Train". Czy Książę Ciemności może być dumny? [WIDEO]

Gwiazdor wyznał, że usłyszał dosyć dziwną propozycję z ust Sharon:

"

Spotkałem Sharon Osbourne i powiedziałem "O Boże, jestem wielkim fanem twojego męża. Jest świetny." Od razu odpowiedziała z poważną miną: "O, super! Może po gali wrócimy do domu i będziemy mieć trójkąt?" "

Aktor liczył na to, że to żart, ale prowadzący programu Conan O'Brien, który również poznał żonę Ozzy'ego stwierdził, że mówiła to całkiem serio.

Ozzy Osbourne wiecznie żywy

Wokalista nie chce przejść na emeryturę, mimo tego, że ma ostatnio spore problemy zdrowotne. Fani nadal go kochają i to w takim stopniu, że postanowili stworzyć petycję, by Ozzy został pasowany na rycerza. Zebrano już sporo podpisów i kto wie, może rzeczywiście do tego dojdzie!

Aleksandra Degórska
Tagi: Ozzy Osbourne Duperele Przyjaciele