23.02.2018 17:50

Czy wokalista Steel Panther pozwoliłby córce spotykać się z rockmanem?

Trudne pytanie, na które musi odpowiedzieć każdy rodzic. Michael Starr jednak nie ma z tym problemu.

Czy wokalista Steel Panther pozwoliłby córce spotykać się z rockmanem?
foto: Romana Makówka / Antyradio.pl

Myśląc o życiu rockamanów wyobrażamy sobie, że ciągle piją, płodzą dzieci i trwonią złote monety na używki. Do końca tak nie jest, jednak wiadomo, że żywot rockmanów jest bardziej szalony niż zwykłych pracowników korporacji. Problem pojawia się, gdy dzieci zaczynają pytać się o zawód rodziców, którzy wydzierają się na scenie i niekoniecznie robią to w przyzwoity sposób.

O podobną kwestię zapytano wokalistę grupy Steel Panther. Czy Michael Starr pozwoliłby swojej córce spotykać się z muzykiem rockowym? Pytanie podchwytliwe, ale frontman dał sobie radę z odpowiedzią:

"

Mam dzieci i na szczęście dla mnie znam je - chyba, że ktoś ukrył coś przede mną. Mam nadzieję, że spotykają się z tym, z kim chcą - jeśli chcesz chodzić na randki z rockmanem, żeglarzem, punkowcem... tylko nie rapowcy, żadnego hip-hopu. To w ogóle odpada - jeżeli do tego dojdzie, to przestanę waszej matce wysyłać pieniądze. "

Tak na prawdę najważniejsze jest szczęście jego dzieci - zatem jeśli mogą to zapewnić randki z rockmanami, to czemu nie:

"

Mój ojciec mi kiedyś powiedział, gdy zacząłem muzykować: „Jeśli chcesz grać, to super, dostań pieprzoną pracę”. Tak więc jeśli chcesz spotykać się z kolesiem, który nie jest w zespole, a jest inżynierem - zdobądź pracę, albo niech on Cię wspiera. To jest uczciwy układ, bo jeśli możesz o siebie zadbać, to nikt nie może ci nic kazać. Prawda mamo? "

Niedaleko pada jabłko od jabłoni, zatem nie zdziwimy się, jeśli dzieciaki wokalisty wybiorą podobną drogę, będą mocno samodzielne i szokować na scenie. Chociaż bardziej można powiedzieć o heheszkach na scenie, w końcu Steel Panther ma specyficzne poczucie humoru, o czym można się przekonać patrząc na nowy klip do utworu „Wrong Side of the Tracks (Out in Beverley Hills)”.

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele Steel Panther