25.09.2018 17:06

Czy wokalista The Verve zgubił na wizji narkotyki? Muzyk odpowiedział na zarzuty

Richard Ashcroft usłyszał sporo negatywnych komentarzy na temat tego, że zgubił paczuszkę z kokainą podczas programu. Czy rzeczywiście tak było?

Wokalista The Verve zgubił narkotyki na wizji
foto: LFI/Avalon/REPORTER/East News

Spora część muzyków miała do czynienia z narkotykami bądź alkoholem i świat rocka zna wiele pokręconych historii z tym związanych. Również wokalista grupy The Verve miał przygodę z narkotykami, ale według artysty jest to już przeszłość.

Wokalista The Verve zgubił na wizji narkotyki?

Richard Ashcroft wystąpił w programie telewizyjnym Soccer AM, który dotyczy piłki nożnej. Wywiad zostałby zapewne szybko zapomniany gdyby nie fakt, że na wizji wokaliście The Verve wypadła podejrzana mała paczuszka. Widzom to nie umknęło i zaczęły się spekulacje, czy nie są to czasem narkotyki.

Richard Ashcroft postanowił jednak skomentować sprawę, bowiem nie chce, żeby ludzie go niesłusznie oskarżali:

"

Szybka odpowiedź dla trolli z Twittera, którzy chcą się wybić na moim nazwisku oraz dla ludzi, którzy prawią mi morały. Po pierwsze: od dekad nie mam do czynienia z kokainą. Po drugie: nawet nie próbujcie się domyślać, co wypadło mi z kieszeni i nie mieszajcie w to moich dzieci. "

Ashcroft ma na razie ważniejsze sprawy na głowie, bowiem promuje swój solowy album „Natural Rebel”, który ukaże się 19 października 2018.

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele