23.08.2018 14:02

Czy za długie włosy przeszkadzają w headbangingu?

Mamy odpowiedź! Wystarczy zobaczyć poniższe nagranie, w którym metal z naprawdę długimi włosami łupie głową jak wariat.

Metal uprawia headbanging
foto: kadr z wideo

Każdy metal łupie głową tak, jakby świat się miał jutro skończyć. Gdy słyszysz ulubione dźwięki nie sposób jest się ograniczać, po prostu trzeba uprawiać headbanging. To nic, że na drugi dzień nie można poruszać szyją, dobry metalowy koncert jest tego wart. Istnieją różne szkoły headbangingu, najważniejsze jest to, by po prostu dobrze się bawić.

Im dłuższe włosy, tym headbanging jest bardziej efektowny. Krótka fryzura też wchodzi w grę, ale jednak najwięcej przyjemności sprawia machanie naprawdę długimi włosami we wszystkie strony świata. A co dopiero, gdy włosy sięgają ziemi! Taka długość czupryny to naprawdę rzadkość, można samemu zakręcić się we własne włosy. Nie mówiąc już, o problemach, gdy człowiek idzie do toalety...

Czy długie włosy przeszkadzają w headbangingu?

To jednak nie przestraszyło pewnego fana metalu, który ma tak długie włosy, że niejedna osoba może poczuć się zazdrosna. Czy taka czupryna nie przeszkadza w headbangingu? Oczywistym jest, że tempo łupania głową zdecydowanie jest wolniejsze, a osoby stojące obok mogą nie czuć się komfortowo, gdy włosy biją go po twarzy.

Strach pomyśleć jak długo będzie musiał teraz czesać swoje włosy. Podobny problem zapewne miała dziewczyna, której wiatr potargał mocno włosy. Jest to niezły sposób na headbanging dla leniwych.

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele