DJ Ashba z Sixx:A.M. został zatrzymany przez policję

Maciej Koprowicz
31.07.2018 11:40
DJ Ashba z Sixx:A.M. został zatrzymany przez policję Fot. kadr z wideo

Gitarzysta znany także z Guns N’ Roses został zatrzymany przez amerykańską drogówkę w drodze do swojego rodzinnego miasta.

O kłopotach z prawem Darrena Jaya Ashby, znanego jako DJ Ashba, poinformował amerykański portal plotkarski TMZ.

Według portalu, Ashba jechał samochodem do Fairbury w stanie Illinois, w którym 27 lipca 2018 odbywał się coroczny wyścig samochodowy, Prairie Dirt Classic. Gitarzysta miał być jedną z muzycznych gwiazd wieczoru i zgodnie z amerykańską tradycją, wykonać hymn narodowy przed rozpoczęciem zawodów.

Jadąc do Fairbury, Ashba napotkał patrol policji. Funkcjonariusze nakazali mu się zatrzymać, ale muzyk początkowo odmówił zatrzymania pojazdu i pojechał dalej. Policjantom udało się jednak go dogonić. Test alkomatem wykazał, że Ashba prowadził samochód pod wpływem alkoholu. Został aresztowany pod zarzutem jazdy w stanie nietrzeźwości i nie zatrzymania pojazdu na rozkaz policji.

Muzyk został jednak szybko zwolniony z aresztu i zdążył wystąpić na samochodowej imprezie.

DJ Ashba

Gitarzysta najbardziej znany jest z hardrockowego zespołu Sixx:A.M., który w 2007 założył z basistą Mötley Crüe, Nikkim Sixxem. Grupa nagrała 5 albumów studyjnych, z czego ostatni, „Prayers for the Blessed, vol. 2” ukazał się w 2016. W latach 2009-2015 DJ Ashba był równolegle gitarzystą Guns N’ Roses.

Maciej Koprowicz Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.