10.05.2017 17:07

Damskie pupy zamiast zestawu perkusyjnego

Ten perkusista udowodnił, że jest naprawdę pomysłowy i lubi ciekawe wyzwania. Sprawdźcie, czy jego zestaw perkusyjny zdał egzamin.

Damskie pupy zamiast zestawu perkusyjnego
foto: kadr z wideo

Pisaliśmy dotychczas o perkusji wykonanej z kartonu, czy jak zostać perkusistą bez posiadania perkusji... ale to nagranie, które za moment obejrzycie przeszło wszelkie nasze oczekiwania. Najwidoczniej muzyk ma wybujałą wyobraźnię, bowiem wpadł na pomysł, żeby stworzyć naprawdę nietypowy zestaw perkusyjny.

Po co wydawać nie wiadomo ile pieniędzy na bębny, gdy możesz poprosić swoje koleżanki o pomoc przy stworzeniu odpowiedniej oprawy muzycznej. Wystarczy tylko odpowiednia ilość damskich pośladków i mamy zestaw perkusyjny.

Brzmi głupio? Obejrzyjcie to nagranie i sami oceńcie, czy ten pokręcony pomysł w ogóle wypalił:

Jedni mogą się śmiać z tego utworu, inni ze skwaszoną miną stwierdzą, że to durny pomysł, w końcu kto by widział w taki sposób muzykować. Jorge Perez Gonzalez, który stworzył ten numer chciał poniekąd pokazać, że jeżeli już decydujesz się na wykorzystanie w swojej twórczości ładnie wyglądające pośladki, bo przecież to się dobrze sprzedaje, to warto stworzyć coś naprawdę kreatywnego, co jest dla muzyka wyzwaniem. 

Utwór jednak posiada 1 264 775 wyświetleń, zatem jak widać taka sztuka cieszy się powodzeniem w szczególności wśród panów. Muzyk wziął nawet udział w talent show i zobaczcie, jak wypadł jego występ:

Zapewne teraz blasty w powietrzu odejdą do lamusa...

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele