10.08.2018 11:14

Danzig stworzy film na podstawie swoich erotycznych komiksów z uniwersum Verotik

Nagrania ruszą jeszcze jesienią 2018. Jak będzie prezentować się ten film?

Glenn Danzig nagra film na podstawie komiksów
foto: kadr z wideo

Co jeszcze nie zostało zekranizowane? Otóż komiksy Glenna Danziga. Horrory, demoniczne i ponętne kobiety, wiedźmy, składanie ofiar, krew - to wszystko widzieliśmy już w klipach Danziga i podobny klimat pojawia się w jego komiksach z uniwersum Verotik.

Muzyk podpisał właśnie kontrakt z Cleopatra Entertainment, oddziałem niezależnej wytwórni płytowej Cleopatra Records. Danzig napisze scenariusz, muzykę i wyreżyseruje film, który będzie opowiadać historię 3 postaci z komiksów Danziga wydanych przez jego firmę Verotik. 

Danzig stworzy film na podstawie swoich erotycznych komiksów z uniwersum Verotik

Nagrania ruszą prawdopodobnie jesienią 2018 roku. Brian Perera, szef firmy Cleopatra Records tak wypowiedział się na temat współpracy z Danzigiem:

"

Glenn może pochwalić się osiągnięciami budowania marek, włącznie z Verotik. Jesteśmy podekscytowani, że możemy jego wizję i pasję przenieść na ekran. "

Verotik wydaje od 1994 roku horrorowe komiksy dla dorosłych. W większości tytułach występują śmiertelnie groźne femme fatale. Zapewne taki klimat komiksów przypadłby do gustu Kirkowi Hammettowi, który jest komiksowym maniakiem.

Zobaczcie, jak prezentują się komiksy wydawane przez Danziga:

foto: materiały prasowe

Danzig pewnie zapyta o radę swojego kolegi Roba Zombie, który właśnie pracuje nad kolejnym filmem. W 3. serii o szaleńczej rodzince Firefly'ów zobaczymy Billa Moseleya, Sheri Moon Zombie oraz Siga Haiga. Fani poprzedniego filmu pamiętają, że aktor Danny Trejo, znany między innymi z serii „Maczeta”, występował u Zombie w roli Rondo i ponownie pojawi się w tej roli. Film „3 From Hell” powoli nabiera kształtów, ale dokładna data na razie nie jest znana.

Aleksandra Degórska
Tagi: Rock News Danzig