Darmowy koncert na cześć Chestera Benningtona w Krakowie z udziałem Linkin Park? Trwa zbiórka pieniędzy

Joanna Chojnacka
30.01.2019 17:42
Darmowy koncert na cześć Chestera Benningtona w Krakowie z udziałem Linkin Park? Trwa zbiórka pieniędzy Fot. Romana Makówka/Antyradio.pl

Jedna z fanek Linkin Park postanowiła zorganizować zbiórkę pieniędzy, która ma zaowocować koncertem w hołdzie Chestera Benningtona w Krakowie. 

Niedawno pisaliśmy o petycji polskich fanów Linkin Park, którzy apelowali o koncert Mike'a Shinody w naszym kraju. Nieoficjalny fanklub grupy zebrał niemal 2 tysiące podpisów od osób, które chętnie wybrałyby się na takie wydarzenie. Tym razem jedna z fanek wyznaczyła sobie o wiele trudniejszy cel. Nasza czytelniczka postanowiła zebrać pieniądze na specjalny koncert ku czci zmarłego Chestera Benningtona

Przeczytaj także

Linkin Park zagra dla Chestera Benningtona w Krakowie?

Na stronie zrzutka.pl, pojawiła się zbiórka organizowana przez jedną z polskich fanek Linkin Park. Dziewczyna zauważyła, że zagraniczni słuchacze zespołu mieli okazję brać udział w wydarzeniach takich jak koncert "Linkin Park and Friends Celebrate Life In Honor Of Chester Bennington" w Kalifornii. Na imprezie pojawiało się wiele gwiazd i przyjaciół Chestera oraz reszta członków Linkin Park. Fance zamarzyło się odtworzenie wydarzenia w Polsce. Na stronie zbiórki czytamy:

W związku z tym iż sama jestem wierną fanką Linkin Park od lat, i tak jak wielu z Was, nie mogłam uczestniczyć w pożegnaniu Chestera, po długich miesiącach postanowiłam zaryzykować i stworzyć zbiórkę pieniędzy na zorganizowanie takiego Koncertu w Krakowie.

Dziewczyna podkreśliła, że chce, aby wydarzenie odbyło się latem na świeżym powietrzu oraz żeby można było w nim uczestniczyć bezpłatnie. Jako cel zbiórki wyznaczyła zaledwie 70 tysięcy złotych, co wydaje się być o wiele za niską sumą na tak duże przedsięwzięcie. Skontaktowaliśmy się z wierną fanką Linkin Park, aby ustalić, skąd wzięła się proponowana kwota i czy poczyniła już ona jakiekolwiek kroki w organizacji wydarzenia, poza ustaleniem zbiórki. Nadal czekamy na odpowiedź.

Zobacz też: >>Mike Shinoda opowiada, dlaczego Chester Bennington popełnił samobójstwo<< 

Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.