14.06.2017 12:22

Dave Gahan pojawił się w reklamie Dior Homme

Wokalista Depeche Mode pokazał się z zupełnie innej strony - tym razem zabłysnął w roli modela. Jak mu poszło?

Dave Gahan pojawił się w reklamie Dior Homme
foto: kadr z wideo

Depeche Mode to nie tylko muzyka - to również charakterystyczne ciuchy, fryzury, styl tańca. Od momentu, gdy muzycy zdecydowali się na przejście na ciemną stronę mocy, założenie czarnych skórzanych kurtek i zainteresowali się akcesoriami sadomaso wytworzyli swój własny charakterystyczny styl. Ikony stylu? Jak najbardziej.

Nic zatem dziwnego, że w najnowszej kampanii Dior Homme na sezon zima 2017-2018 pojawił się właśnie wokalista Depeche Mode - Dave Gahan. Za kolekcję odpowiedzialny jest Kris Van Assche, który nie raz przyznawał się do tego, iż muzyka new wave jest dla niego inspiracją.

W spocie reklamowym oprócz śmiertelnie poważnego Gahana widzimy Lucasa Hedgesa, który otrzymał nominację do Oskara za swoją rolę w filmie „Manchester by the sea”. Towarzyszą im Dylan Roques i Christophe 't Kint.

Panowie pojawili się przy akompaniamencie naprawdę mocnego techno! Zobaczcie, jak prezentuje się ta reklama:

Dave Gahan oprócz reklamowania ciuchów zajmuje się obecnie promocją najnowszego studyjnego longplaya Depeche Mode - „Spirit”. Kapela odwiedzi depeszowców w Polsce grając koncert w Warszawie 21 lipca 2017.

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele Depeche Mode