Dave Gahan wystrzelony w kosmos w klipie „Cover Me” Depeche Mode

Aleksandra Degórska
13.09.2017 16:38
Dave Gahan wystrzelony w kosmos w klipie „Cover Me” Depeche Mode Fot. kadr z wideo

Zespół właśnie udostępnił teledysk do 3. singla promującego najnowszy album. Zobaczcie, w jakiej roli pojawił się wokalista kapeli.

17 marca 2017 roku ukazał się 14. studyjny krążek Depeche Mode. „Spirit” promowały single „Where's the Revolution” oraz „Going Backwards”, który otwiera płytę. Teraz trio udostępniło teledysk do kolejnego singla zatytułowanego „Cover Me”.

Nastrojowy klip pokazuje wokalistę grupy, Dave’a Gahana, spacerującego po pustym Los Angeles i podróżującego w kapsule kosmicznej – w obu sytuacjach kompletnie samotnego, fizycznie i psychicznie. Reżyserem teledysku jest holenderski fotograf i reżyser Anton Corbijn.

Zobaczcie, jak prezentuje się ten teledysk:

Klip od razu nasuwa skojarzenie z „kosmiczną” twórczością Davida Bowiego. Co ciekawe Depeche Mode wykonuje obecnie na koncertach cover tego artysty - utwór „Heroes”.

Najnowszy utwór Depeche Mode „Cover Me” ukaże się na płycie CD Maxi oraz na dwóch płytach winylowych. Premiera obu nośników przypada na 6 października 2017.

Zespół całkiem niedawno pojawił się w Polsce grając koncert w Warszawie, który wyprzedał się w bardzo szybkim tempie. Co więcej na miesiąc przed tym występem zespół ogłosił 3 dodatkowe koncerty. Depeche Mode pojawi się 7 lutego 2018 w Krakowie, 9 lutego 2018 w Łodzi oraz 11 lutego 2018 w Gdańsku.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.