06.07.2015 09:33

Dave Grohl: Byłem naćpany, kiedy tworzyłem projekt tronu

Tron, na którym podczas występu w Waszyngtonie siedział Dave Grohl, zrobił furorę. Lider Foo Fighters przyznał fanom, że projektując go „latał wysoko niczym latawiec”. To wszystko tłumaczy ;)

Dave Grohl: Byłem naćpany, kiedy tworzyłem projekt tronu
foto: Instagram.com/ Foo Fighters

Logo Foo Fighters w środku, po bokach gryfy gitar, a na około świecące na fioletowo lampy LED. Nie zapominajmy też o podwyższeniu i specjalnej podpórce na nogę! Dave Grohl zaprojektował dla siebie nietypowy, futurystyczny tron. Jak się okazuje, nie na trzeźwo.

"

We krwi miałem już morfinę. Włożyli do mojej nogi jakieś śrubki. Pomyślałem wtedy: „O Boże, będziemy musieli odwołać koncerty. Nie chcę odwoływać koncertów!”. Wtedy dotarło do mnie, że ok, jeśli będziemy grać dalej, potrzebuję tronu. I to dużego! Więc wziąłem kilka tabletek OxyContinu. Nie dotykajcie tego gówna! Narysowałem obrazek i powiedziałem do chłopaków, że właśnie coś takiego musimy zrobić w Waszyngtonie. Byłem naćpany i latałem wysoko, jak jakiś latawiec, kiedy robiłem ten rysunek. Powiedziałem, że jeśli uda im się zbudować coś takiego, to zagram. Dlatego dedykuję ten występ załodze Foo Fighters, która jest najlepszą pierd***** załogą na całym świecie! "

Dave Grohl przypomniał też fanom, jak doszło do wypadku w Szwecji. Na wielkim telebimie wyświetlił się film, na którym widać jak lider Foo Fighters spada ze sceny.

Potem muzyk pokazał zebranym na widowni fanom pierwszy projekt tronu, na którym siedział. Ten sam, który narysował po oksytocynie.

foto: kadr z wideo

Wygląda jednak na to, że zaprojektowane przez Grohla „lasery i inne gówna strzelające go góry” chyba niekoniecznie zadziałały. Zobaczcie wideo, w którym muzyk opowiada całą historię!

Jak Wam się podoba rysunek Dave'a Grohla? ;)

Małgorzata Wierzejewska
Tagi: Rock News Dave Grohl Foo Fighters