13.07.2015 13:16

Dave Grohl i solówka na złamanej nodze

Dla lidera Foo Fighters nie ma rzeczy niemożliwych. Muzyk z powodzeniem zagrał solo w utworze „Outside” za pomocą uszkodzonej kończyny. Zobaczcie, jak to wyglądało!

Dave Grohl i solówka na złamanej nodze
foto: kadr z wideo

Wielu ludzi żałuje, że nie było ich na osławionym już koncercie, podczas którego Dave Grohl spadł ze sceny, złamał nogę i... dokończył występ. Wielu chciało być przy pierwszej prezentacji nowego koncertowego siedziska lidera Foo Fighters. Okazuje się jednak, że muzyk z każdym występem zaskakuje coraz bardziej!

Nieustraszony artysta w trakcie koncertu w Camden w stanie New Jersey nie tylko jeździł po scenie na swoim kosmicznym tronie, który powstał, gdy Grohl był pod wpływem naprawdę silnych leków... Zbliżając się do publiczności za pomocą niezwykłego środka lokomocji, Dave spektakularnie zagrał solo na swojej... nodze.

Sprawdźcie, jak zabrzmiała nietypowa wersja kawałka „Outside” z płyty „Sonic Highways”!

Robi wrażenie? Nic dziwnego, że wokalista wyznał, iż ostatnie koncerty są najlepszymi w historii całej kapeli...

Po występie Grohl wykrzyczał do publiczności:

"

Pierwszy raz grałem pieprzone gipsowe solo! Było ok? Podoba Wam się gipsowa solówka? Nie robiłem tego nigdy wcześniej. Co myślicie, Camden, powinienem robić to częściej? "

A co Wy myślicie? Liczymy, że do czasu koncertu Foo Fighters w Polsce noga Dave’a będzie już zdrowa. Mamy jednak nadzieję na równie ciekawe atrakcje!

Magda Słomka
Tagi: Rock News Dave Grohl Foo Fighters