Dave Grohl jako księżniczki Disneya

Aleksandra Degórska
20.04.2016 15:39
Dave Grohl jako księżniczki Disneya Fot. Antyradio.pl

Brzmi trochę absurdalnie, ale Antyradio.pl słynie z kreatywnych pomysłów. Zobaczcie naszego ulubieńca w nietypowej roli.

Kto z łezką w oku nie wspomina czasów dzieciństwa, gdy oglądanie bajek Disneya było wręcz obowiązkiem. Jedni wybierali te z gadającymi zwierzakami i płakali oglądając „Króla Lwa”, inni woleli słodkie księżniczki w równie słodkich wieczorowych kreacjach.

Nostalgia za postaciami Disneya często nas dopada i niejednokrotnie mogliśmy się przekonać, że dorośli chętnie wracają do kreskówek z dzieciństwa i przerabiają czy to wizerunek znanych postaci czy też muzykę z animowanych filmów w taki sposób, że szczęka opada. Potwierdzeniem tego mogą być chociażby rockowe i metalowe covery bajek z Disneya.

Antyradio.pl postanowiło pójść o krok dalej i pobawić się nieco wizerunkiem słynnych disneyowskich księżniczek. Każdy dobrze pamięta Pocahontas, Mulan czy Arielkę - słodkie dziewczyny o szlachetnym sercu.

A gdyby tak ponieść się szalonej wenie twórczej i wkleić im twarz jednego ze słynnych artystów - Dave'a Grohla? Bajki Disneya w takim wydaniu nie byłyby chyba dozwolone dla małych dzieci.

Choć baba z brodą w dzisiejszych czasach już raczej nikogo nie zadziwi, to jednak świat Disneya z Grohlem w roli głównej byłby zupełnie inny. No cóż, każdy chciałby być księżniczką, ciągle leżeć i pachnieć. Muzyk zapewne byłby jedną z najbardziej zabawnych kreskówkowych dziewczyn.

A jak Dave prezentowałby się w roli Simby? Trzeba przyznać, że nie sposób oprzeć się jego urokowi:

foto: Antyradio.pl Fot. foto: Antyradio.pl

Dave Grohl lubi się powygłupiać, co potwierdził w programie z Muppetami, jak również ostatnio przyznając się, że rzeczywiście był perkusistą Nirvany. Nigdy nie wiesz, czego można się po nim spodziewać!

Jak Wam się podoba Dave Grohl jako księżniczki Disneya?

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.