15.09.2020 14:05

Dave Grohl napisał cudowną piosenkę dla młodziutkiej perkusistki

Dave Grohl napisał piosenkę specjalnie dla 10-letniej perkusistki. Utwór to druga runda perkusyjnego wyzwania, które rzuciła mu Nandi Bushell.

Dave Grohl
foto: AFP/EAST NEWS

Równie młoda, co zdolna perkusistka Nandi Bushell rzuciła rękawice samemu Dave'owi Grohlowi. Lider Foo Fighters podjął wyzwanie i wziął udział w tylko teoretycznie nierównym pojedynku z dziewczynką. Zabawa tak bardzo mu się spodobała, że zainicjował rundę drugą.

Dave Grohl napisał piosenkę dla 10-letniej perkusistki

Tym razem jednak Grohl nie sięgnął po znany repertuar. Postanowił docenić talent rywalki i napisał specjalnie dla niej uroczą piosenkę, w której wychwala jej niezwykłe umiejętności. Muzyk nagrał wideo, na którym gra na bębnach oraz wyśpiewuje utwór.

Dave Grohl wziął udział w pojedynku perkusyjnym z 10-latką. Zobaczcie przemiłe wideo
Dave Grohl wziął udział w pojedynku perkusyjnym z 10-latką. Zobaczcie przemiłe wideo
Przeczytaj także Dave Grohl wziął udział w pojedynku perkusyjnym z 10-latką. Zobaczcie przemiłe wideo

Jak stwierdził artysta:

"

Każdy superbohater potrzebuje piosenki przewodniej. Ta jest dla ciebie. "

W utworze słyszymy, że 20-latka jest superdziewczynką i numerem jeden oraz najlepszą perkusistką na świecie. Grohl śpiewa, że Nandi ma wielka moc, poczucie rytmu i jej świat kręci się wokół instrumentu.

To niejedyny miły gest ze strony gwiazdy rocka, jaki spotkał w ostatnim czasie dziewczynkę. Jej talent zauważył wcześniej Kirk Hammett, który docenił cover "Enter Sandman" w wykonaniu dziewczynki oraz Tom Morello, który wysłał jej swoją sygnowaną gitarę.

Dave Grohl
Dave Grohl
Przeczytaj także Członkowie Foo Fighters, Biffy Clyro i inni zagrali cover, aby zebrać pieniądze na walkę z COVID-19
Tagi: Rock News Dave Grohl