Dave Grohl napisał książkę o swoim życiu. Kiedy premiera The Storyteller: Tales of Life and Music?

07.04.2021 11:27
Dave Grohl napisał książkę o swoim życiu. Kiedy premiera The Storyteller: Tales of Life and Music? Fot. Photoshot/REPORTER/East News

Dave Grohl poinformował niedawno, że napisał książkę "The Storyteller: Tales of Life and Music". Dowiedzieliśmy się, że pozycja zadebiutuje jeszcze w tym roku.

Dave Grohl napisał książkę

Lider Foo Fighters zamierza podzielić się z nami "kolekcją wspomnień na temat głośno przeżytego życia" w książce, która ma zadebiutować już 5 października 2021 roku dzięki wydawnictwu Simon & Schuster Ltd.

Polecamy

Jak czytamy w oświadczeniu wydanym przez Dave'a Grohla:

Od najmłodszych lat w Waszyngtonie, przez wyjazd na trasę w wieku 18 lat, teraz zamierzam opowiedzieć wam swoje przygody, które przeżyłem za mikrofonem.

Polecamy

Grohl podzielił się również fragmentem książki "The Storyteller", który sam przeczytał:

Jak czytamy w KOLEJNYM oświadczeniu od Grohla:

Myślałem o tym przez kilka lat i nawet otrzymywałem propozycje na ten temat ("To bułka z masłem! Udziel wywiadu przez 4 godziny, znajdź kogoś, kto to napisze, daj swoją twarz na okładkę i gotowe!). Postanowiłem jednak zrobić to samemu. Zadowolenie, które czułem z powodu przypominania i spisywania tych opowieści było świetne. Nie mogę się doczekać, aż się nimi z wami podzielę. Oczywiście to nie oznacza, że rzucę swoją pracę, ale przynajmniej mogę się z wami podzielić moimi szalonymi marzeniami, które w większości się spełniły.

Książka "The Storyteller: Tales of Life and Music" Dave'a Grohla jest już dostępna w przedsprzedaży.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.