Dave Grohl po 35 latach zemścił się na swojej byłej, która przyszła na jego koncert

Maciej Koprowicz
17.05.2018 11:52
Dave Grohl po 35 latach zemścił się na swojej byłej, która przyszła na jego koncert Fot. Romana Makówka/Antyradio.pl

„Mogłaś moją być kryzysową narzeczoną”… Lider Foo Fighters poznał słodki smak rewanżu, gdy spełnił się jego sen sprzed wielu lat.

Młodzieńcze miłości pamięta się przez całe życie, bo gdy jest się nastolatkiem, emocje przeżywa się najbardziej intensywnie. Choć Dave Grohl ma 49 lat (uwierzycie?), jest szczęśliwym mężem i ojcem, to czasem zdarza mu się powspominać młodość chmurną i durną.

W wywiadzie dla „GQ Magazine” opowiedział zabawną historię, dotyczącą jego szkolnej miłości. Przy okazji wyjawił, że zdarza mu się mieć prorocze sny! Po zerwaniu z dziewczyną załamany Dave wyśnił idealną zemstę.

Kiedy miałem 11 lub 12 lat, zakochałem się w nowej dziewczynie w mojej szkole, Sandy Moran. Nagle zostaliśmy parą.

Zapytałem ją, czy się ze mną umówi, zgodziła się i zaczęliśmy ze sobą chodzić. To trwało jakieś cztery dni – to śmieszne. Trzy czy cztery dni później zerwała ze mną, a tej samej nocy miałem sen. Byłem na arenie pełnej ludzi, stałem z przodu, brzdąkałem na gitarze, a widownia szalała, była totalnie zachwycona.

Wtedy spojrzałem w dół i zobaczyłem ją, Sandy, stojącą w pierwszym rzędzie. Wypłakiwała sobie oczy. Patrzyła na mnie i pytała: „Dave, dlaczego z tobą zerwałam?”.

Po wielu, wielu latach Grohl przypomniał sobie ten sen, gdy… się spełnił.

Zabawne, że to się naprawdę wydarzyło. Graliśmy koncert w Waszyngtonie, kilka lat temu. To było jak szkolny zjazd – ze 400 moich starych kumpli było na liście gości.

Usłyszałem od kogoś, że Sandy chce wpaść. Cholera, jestem na scenie w moim rodzinnym mieście, dokładnie jak w śnie, który miałem 35 lat temu. Gram na gitarze, patrzę w tłum i oto ona, w pierwszym rzędzie.

Cholerna Sandy Moran. Ale nie płakała, tylko po prostu patrzyła na mnie, kręcąc głową, jakby myślała: „Ty dupku!”.

Zdarzyło Wam się kiedyś mieć proroczy sen, jak lider Foo Fighters?

Maciej Koprowicz Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.