28.05.2018 12:12

Dave Grohl pobił złodzieja na koncercie

Lider Foo Fighters to dusza człowiek, ale zmuszony przez okoliczności potrafi przyłożyć. Ostatni raz, kiedy Dave musiał uciec się do użycia przemocy miał miejsce przy okazji jego własnego koncertu.

Dave Grohl pobił złodzieja na koncercie
foto: Stephanie Port/imageSPACE/Sipa U/East News

Stereotypy dotyczące gwiazd muzyki mówią, że każdy znany wykonawca jest arogancki i niesympatyczny. Dave Grohl z Foo Fighters jest tego całkowitym zaprzeczeniem.

Grohl słynie z poczucia humoru – potrafi obrócić w żart nawet własny upadek. Zawsze po przyjacielsku odnosi się do fanów – jednego z nich nawet „adoptował” podczas koncertu. Ma też wielkie serce – pewnego razu pomógł kontuzjowanej fance, podarowując jej własny but ortopedyczny.

Jednak kiedy trzeba, Dave przestaje być bratem łatą – na koncertach zdarzały mu się nawet bójki. Na szczęście było to dawno temu. W wywiadzie dla „GQ” opowiedział o ostatnim razie, kiedy to musiał puścić pięści w ruch.

"

To było dawno temu, miałem dwadzieścia parę lat. Myślę, że to było zanim trafiłem do Nirvany. Jakiś pijany koleś, Niemiec, próbował ukraść nasze t-shirty z naszego vana, czy coś. Dałem mu w czapę. "

Dave Grohl i jego anegdoty

Lider Foo Fighters i były bębniarz Nirvany uwielbia udzielać w wywiadów, a w każdym sypie jak z rękawa zabawnymi anegdotami. Niedawno wspominał o tym, jak na jednym z jego koncertów spełnił się jego sen z dzieciństwa – jego dawna miłość zobaczyła go na scenie.

Maciej Koprowicz
Tagi: Nirvana Dave Grohl Duperele