Dave Grohl spadł ze sceny na pierwszym koncercie Foo Fighters w 2019

Aleksandra Degórska
11.01.2019 11:21
Dave Grohl spadł ze sceny na pierwszym koncercie Foo Fighters w 2019 Fot. AFP/EAST NEWS

Lider Foo Fighters kolejny raz zaliczył twarde lądowanie. Zobaczcie nagranie z niefortunnego zdarzenia.

Nie, to wcale nie jest żart. Lider Foo Fighters pechowo zaczął 2019 rok i kolejny raz spadł ze sceny. Całe szczęście upadek nie był aż tak poważny i Dave Grohl był w stanie dalej kontynuować występ. Do wypadku doszło 9 stycznia 2019 roku w Hard Rock Hotel w Las Vegas i był to pierwszy koncert Foo Fighters w 2019.

Dave Grohl spadł ze sceny na pierwszym koncercie Foo Fighters w 2019

Muzyk zszedł ze sceny do fanów i jeden z widzów dał mu piwo. Grohl wpadł na pomysł, żeby postawić puszkę na głośniku i wypić piwo jednocześnie grając na gitarze. Skończyło się to tym, że rozlał piwo na głośnik. Gdy chciał wejść na scenę coś poszło nie tak i Grohl wylądował na ziemi. Ochrona pomogła mu wrócić na scenę i artysta jak gdyby nigdy nic dalej grał na gitarze.

Zobaczcie nagranie z tego zajścia:

Dave Grohl na tronie ze złamaną nogą na koncertach Foo Fighters

Nie wiadomo, czy śmiać się, czy płakać, bo jest to kolejny tego typu wypadek Grohla i najwidoczniej artysta nie wyciąga żadnych wniosków. Wszyscy fani kapeli pamiętają wypadek z 2015, gdy Dave Grohl również spadł ze sceny i połamał sobie nogę. Uparł się, że dokończy koncert w takim stanie, ale kolejne koncerty trzeba było odwołać. Po miesięcznej przerwie Grohl pojawił się na scenie siedząc z nogą w gipsie na wymyślnym tropie.

Natomiast w maju 2018 roku w Jacksonville na Florydzie podczas spacerowania z gitarą po scenie Dave Grohl przewrócił się. Przed upadkiem powstrzymał go stojący na scenie głośnik. 

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.