11.01.2019 11:21

Dave Grohl spadł ze sceny na pierwszym koncercie Foo Fighters w 2019

Lider Foo Fighters kolejny raz zaliczył twarde lądowanie. Zobaczcie nagranie z niefortunnego zdarzenia.

Dave Grohl
foto: AFP/EAST NEWS

Nie, to wcale nie jest żart. Lider Foo Fighters pechowo zaczął 2019 rok i kolejny raz spadł ze sceny. Całe szczęście upadek nie był aż tak poważny i Dave Grohl był w stanie dalej kontynuować występ. Do wypadku doszło 9 stycznia 2019 roku w Hard Rock Hotel w Las Vegas i był to pierwszy koncert Foo Fighters w 2019.

Dave Grohl spadł ze sceny na pierwszym koncercie Foo Fighters w 2019

Muzyk zszedł ze sceny do fanów i jeden z widzów dał mu piwo. Grohl wpadł na pomysł, żeby postawić puszkę na głośniku i wypić piwo jednocześnie grając na gitarze. Skończyło się to tym, że rozlał piwo na głośnik. Gdy chciał wejść na scenę coś poszło nie tak i Grohl wylądował na ziemi. Ochrona pomogła mu wrócić na scenę i artysta jak gdyby nigdy nic dalej grał na gitarze.

Zobaczcie nagranie z tego zajścia:

Dave Grohl na tronie ze złamaną nogą na koncertach Foo Fighters

Nie wiadomo, czy śmiać się, czy płakać, bo jest to kolejny tego typu wypadek Grohla i najwidoczniej artysta nie wyciąga żadnych wniosków. Wszyscy fani kapeli pamiętają wypadek z 2015, gdy Dave Grohl również spadł ze sceny i połamał sobie nogę. Uparł się, że dokończy koncert w takim stanie, ale kolejne koncerty trzeba było odwołać. Po miesięcznej przerwie Grohl pojawił się na scenie siedząc z nogą w gipsie na wymyślnym tropie.

Natomiast w maju 2018 roku w Jacksonville na Florydzie podczas spacerowania z gitarą po scenie Dave Grohl przewrócił się. Przed upadkiem powstrzymał go stojący na scenie głośnik. 

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele Dave Grohl Foo Fighters