Dave Grohl stał się „ojcem” dla fana na koncercie Foo Fighters
Aleksandra Degórska
23.04.2018 16:22
Dave Grohl stał się „ojcem” dla fana na koncercie Foo Fighters Fot. kadr z wideo

Fan został również zaproszony na scenę i był naprawdę mocno wzruszony.

Dave Grohl uważany jest przez wielu fanów za wyluzowanego kolesia, który wiecznie się uśmiecha, pożycza swój tron dla innych muzyków i wydaje się być typem kumpla z sąsiedztwa. Pewien nastolatek naprawdę uważa go za idola i co więcej - chciał, żeby Grohl stał się dla niego... ojcem.

Do sytuacji doszło 19 kwietnia 2017 podczas koncertu Foo Fighters w Houston. Jeden z fanów o imieniu Landon trzymał transparent z napisem No Dad - Be Mine? (Nie mam ojca - zostaniesz nim?). Dave Grohl to zauważył i tak powiedział ze sceny do fana przed wykonaniem utworu „Big Me”:

Ta piosenka jest starsza niż ty. Przez te kolejne 4 minuty będę dla ciebie ojcem.

Dave Grohl spełnił marzenie fana

Oczywiście można tylko się domyślić, jak w tym momencie poczuł się chłopak. Po wykonaniu piosenki wokalista zaprosił go na scenę i Landon wyznał, że jest to dla niego najlepszy koncert, na którym kiedykolwiek był. Zobaczcie nagranie z tego zajścia:

Później nastolatek wyznał, że specjalnie wpadł na taki pomysł, żeby zwrócić na siebie uwagę wokalisty. Chociaż początkowo wstydził się pokazać transparent, to jednak podniósł go pod koniec koncertu. Cel został osiągnięty.

Rockmani zapraszają fanów na scenę

Coraz częściej widzowie przychodzą na koncerty z transparentami, by dostać się na scenę. Udało się to chociażby małemu chłopcu na koncercie Green Day, czy 9-latkowi, który zagrał z Eddiem Vedderem. Upartym udaje się spełnić swoje marzenia o występie obok muzycznego idola.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.