Dave Grohl strollował cover band Foo Fighters

Aleksandra Degórska
13.09.2017 14:15
Dave Grohl strollował cover band Foo Fighters Fot. kadr z wideo

Muzyk zadzwonił do zespołu, który szuka wokalisty. Czy Dave Grohl dostanie się do tej kapeli? Przesłuchania nie wypadły zbyt dobrze...

10. studyjny krążek Foo Fighters ukaże się już 15 września 2017 roku. Na albumie pojawią się tacy goście, jak Paul McCartney, Justin Timberlake oraz wokalista Boyz II Men. W związku z premierą longplaya zespół udziela sporo wywiadów i podczas jednej rozmowy postanowiono trochę się powygłupiać.

Jak wiadomo Dave Grohl lubi sobie pożartować - ostatnio Foo Fighters strollował publiczność występując razem z Rickiem Astleyem wykonując „Never Gonna Give Up” w stylu „Smells Like Teen Spirit”. Tym razem jednak dziennikarze wpadli na pomysł, żeby odpowiedzieć na ogłoszenie cover bandu Foo Fighters, który szuka wokalistę.

Dave Grohl zadzwonił zatem na podany numer i mocno starał się przekonać rozmówcę, że lubi śpiewać. Nawet zaczął rapować, ale jego występ nie został pozytywnie oceniony, tak samo jak i cover „Bohemian Rhapsody”.

Zobaczcie, jak muzycy Foo Fighters strollowali muzyka szukającego wokalistę:

Niestety Dave Grohl nie otrzymałby tej pracy... Ciekawe co na to muzycy zespołu, gdy się dowiedzą, kto naprawdę do nich dodzwonił...

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.