Dave Grohl twierdzi, że nowy album Foo Fighters jest już skończony i... dziwny

12.03.2020 09:49
Dave Grohl twierdzi, że nowy album Foo Fighters jest już skończony i... dziwny Fot. AP/EAST NEWS

Lider grupy Foo Fighters, Dave Grohl zdradził, że muzycy zakończyli pracę nad nowym krążkiem. Stwierdził również, że to dziwny materiał.

Ostatni album studyjny grupy Foo Fighters ukazał się w 2017 roku. "Concrete and Gold" już wkrótce doczeka się swojego następcy. Fani zespołu od jakiegoś czasu pozostają nieco zdezorientowani, bowiem w wywiadach frontman kapeli, Dave Grohl zaczął podkreślać, że nowy materiał jego formacji jest "zaje*iście dziwny".

Nowy album Foo Fighters ukończony

Więcej szczegółów na temat swoich odczuć wobec nowego krążka, Dave Grohl zdradził w rozmowie z magazynem "Kerrang". Muzyk opowiedział, czego fani mogą spodziewać się po ich 10. już krążku studyjnym.

Przeczytaj także

Grohl przyznał nieskromnie, że jest niesamowicie dumny z nowego dzieła Foo Fighters. Nie krył również podekscytowania, które będzie towarzyszyło mu aż do premiery, która najprawdopodobniej nastąpi jeszcze w tym roku.

Właśnie skończyliśmy kolejną pieprz*ną płytę i jestem z niej dumny bardziej niż z czegokolwiek, co do tej pory zrobiliśmy.

Jestem cholernie podekscytowany i nie mogę się doczekać aż ludzie to usłyszą, a ja będę mógł wskoczyć na pieprz*oną scenę i to wszystko zagrać.

W wywiadzie muzyk przyznał także, że mierzy czas w zupełnie innych jednostkach niż jego otoczenie. Zdradził, że znacznikami czasu jest dla niego muzyka, którą tworzy.

 

Zobacz też: Dave Grohl wystąpił w "Ulicy Sezamkowej" i wykonał "Here We Go Song" [WIDEO] 

Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.