02.12.2015 08:52

Dave Grohl vs Zwierzak z Muppetów

Lider Foo Fighters podjął się nie lada wyzwania i wziął udział w pojedynku perkusyjnym z jednym z najlepszych garowych w kukiełkowym świecie...

Dave Grohl vs Zwierzak z Muppetów
foto: instagram.com/themuppets

Kiedy ma się na koncie występowanie w dwóch kapelach znanych na całym globie, sympatię fanów, film dokumentalny i tak dalej, i tak dalej, pora na nowe wyzwania! Na to, aby wyjść ze swojej strefy komfortu i przełamać własne bariery, dobra jest rywalizacja. Wokalista Foo Fighters teoretycznie mógłby konkurować w pojedynku na bębny ze swoimi kumplami z innych zespołów, ale co to za sprawdzian?

Dave Grohl postanowił wyjść na przeciw jednemu z najbardziej żywiołowych perkusistów na świecie, słynącemu z rozkrzyczenia i wiecznie ssącego żołądka. Dave nie krył się z tym, że czekał na ten moment przez lata...

Bitwa ta od samego początku zapowiada się wybuchowo. Kiedy Zwierzak miał czelność jako pierwszy wydobyć dźwięk ze swoich bębnów i popisać się perkusyjną solówką, Grohl zagroził uderzając w talerz:

"

Och, co to? Dzwonek? Czas na szkołę! "

Zobaczcie, jak wyglądał pojedynek i kto w nim zwyciężył!

Ta szalona bitwa na pałki to fragment dziewiątego odcinka „Going, Going, Gonzo” serii programu „The Muppets”, który od września 2015 roku wyświetlany jest na kanale ABC. To nie pierwsze starcie Dave’a z bandą charyzmatycznych kukiełek... W 2011 roku Grohl pojawił się w filmie „Muppety”. Artysta zagrał perkusistę o imieniu Animool, który zastępował Zwierzaka w cover bandzie nie najwyższych lotów -  The Moopets.

Panie Grohl, czapki z głów za podjęcie kolejnego zawodowego wyzwania... Wielu bowiem nie odważyłoby się na taki krok śledząc poczynania i dokonania muzyczne Zwierzaka... Nie dość, że zdolny, to jeszcze trochę bezczelny, agresywny wobec Kermita i uparty. Sprawdźcie, jak ten szaleniec opowiada o swojej karierze oraz prezentuje swoje możliwości!

Istnieje pewien wspólny pierwiastek pomiędzy Grohlem a Zwierzakiem... Kto według Was był lepszy w tym pojedynku?

Magda Słomka
Tagi: Duperele Dave Grohl