Dave Grohl wystąpi w „Muppetach”

Aleksandra Degórska
18.11.2015 11:41
Dave Grohl wystąpi w „Muppetach” Fot. Craig Carper, CC BY 2.0; Walt Disney Pictures/EAST NEWS

Muzyk znowu zaprezentuje się w roli perkusisty, tym razem w bardzo nietypowym programie. Z kim będzie się pojedynkować artysta?

Show z kukiełkami w roli głównej często gości znanych artystów. Już 1 grudnia 2015 roku w programie Muppetów w odcinku „Going, Going, Gonzo” zaprezentuje się Dave Grohl, który zagra samego siebie.

W tym epizodzie pojawi się również aktor Joseph Gordon-Levitt, który ze Scooterem oraz Pepe zagrają w pokera. Gonzo zrobi swój wymarzony popis kaskaderski, zaś Grohl będzie pojedynkować się ze Zwierzakiem, który jak wiadomo, też lubi sobie pobębnić.

Program z Muppetami powrócił do telewizji we wrześniu 2015 roku w amerykańskiej stacji ABC i jest współtworzony przez Billa Prady'ego oraz Boba Kushella. Fabuła serialu rozgrywa się wokół produkcji talk show Panny Piggy, zatytułowanego „Up Late With Miss Piggy”.

Niepokorny Zwierzak już niejednokrotnie pojedynkował się z perkusistami.

Zobaczcie, jak Muppet dał sobie radę z Travisem Barkerem:

Dave Grohl jako zastępca Zwierzaka

Występ w serialu „Muppety” nie będzie pierwszą współpracą Dave'a Grohla z kukiełkami, bowiem jeszcze w 2011 roku pojawił się w filmie „Muppety”. Zagrał on perkusistę o imieniu Animool, który zastępował Zwierzaka w nieudanym cover bandzie The Moopets.

Obejrzyjcie fragment nagrania, w którym muzyk wciela się w tą zabawną rolę:

Gwiazdy rocka grają z Muppetami

W legendarnym show pojawiło się wiele sław, również ze świata rocka, jak chociażby Debbie Harry z Blondie czy Paul Simon.

Ozzy Osbourne natomiast zaśpiewał wraz z Panną Piggy utwór „Born to Be Wild”, który pojawił się na albumie „Kermit Unpigged”, zaś Paul McCartney grając „Hey Jude” w 2002 roku podczas jubileuszu królowej Elżbiety II został wsparty m.in. przez Kermita.

W 1978 roku w show Muppetów wystąpił Alice Copper wykonując utwór „School's Out” wraz z postaciami przypominającymi potwory. Występ jednak, w porównaniu do dokonań muzyka, nie jest przerażający, dzięki czemu dzieciaki oglądające program mogły potem spokojnie pójść spać. 

Obejrzyjcie tańczącego i śpiewającego z Muppetami Alice Coopera:

Same kukiełki stworzyły liczne covery rockowych hitów, takich jak chociażby „Wild Thing” z repertuaru The Troggs, „With a Little Help From My Friends” The Beatles czy „Bohemian Rhapsody”.

Czy Dave Grohl pokona Zwierzaka w pojedynku?

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.