Dave Grohl wystąpił w "Ulicy Sezamkowej" i wykonał "Here We Go Song" [WIDEO]

13.11.2019 16:54
Dave Grohl wystąpił w "Ulicy Sezamkowej" i wykonał "Here We Go Song" [WIDEO] Fot. kadr z wideo

Kto nie kojarzy programu dla dzieci "Ulica Sezamkowa"? Dave Grohl postanowił odwiedzić znanych bohaterów programu i wykonać razem z numer "Here We Go Song". 

Frontman Foo Fighters znany jest z tego, że uwielbia występować gościnnie z przeróżnymi muzykami. Na swoim koncie ma współprace m.in. z Tenacious D, gitarzystą Black Sabbath, Davidem Bowiem. Tym razem postanowił połączyć siły z postaciami z "Ulicy Sezamkowej".

Dave Grohl wystąpił w "Ulicy Sezamkowej" i wykonał "Here We Go Song" [WIDEO]

Zanim Dave Grohl wykonał utwór "Here We Go Song" pogawędził nieco z Big Bird oraz Elmo i stwierdził, że w Stanach Zjednoczonych jest sporo przyjaciół, których jeszcze się nie zna. Wyjaśnił, że w USA jest wiele osób, które mogą zostać naszymi przyjaciółmi, ale trzeba ich poznać. W związku z tym bohaterowie postanowili wybrać się w wycieczkę po Stanach.

Przeczytaj także

Telewizyjne show "Ulica Sezamkowa" wystartowało w 1969 roku i jest emitowane do dzisiaj. W programie co rusz pojawiają się znane osobistości ze świata muzyki czy filmu. Na przestrzeni wielu lat razem z pluszowymi stworami wystąpili m.in. Johnny Cash, Nickelback czy Prince.

Zobacz także: Postacie z "Ulicy Sezamkowej" rozwiązały konflikty z "Gry o tron" i "Westworld" w 3 minuty. Zobacz uroczą akcję HBO 

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.