01.09.2020 11:44

Dave Grohl wziął udział w pojedynku perkusyjnym z 10-latką. Zobaczcie przemiłe wideo

Świat potrzebuje pozytywnych wydarzeń w 2020 roku. Ten okazał się być bowiem jedną wielką klęską dla ludzkości. Na szczęście na posterunku jest Dave Grohl, który dwoi się i troi, by dać fanom chociaż chwilę odpoczynku od codziennych zmartwień.

Dave Grohl wziął udział w pojedynku perkusyjnym z 10-latką. Zobaczcie przemiłe wideo
foto: AP Photo/Eduardo Verdugo/East News

Dave Grohl nie boi się pojedynków perkusyjnych z nikim - nawet z 10-letnią dziewczynką. Frontman Foo Fighters odpowiedział niedawno na wyzwanie rzucone mu przez młodą Nandi Bushell.

Dave Grohl vs 10-letnia dziewczynka w pojedynku perkusyjnym

Nandi niedawno przykuła uwagę wielkich nazwisk rocka, kiedy zaczęła udostępniać na YouTubie swoje covery znanych kawałków. Jej wersja "Guerilla Radio" zdobyła poklask u samego Toma Morello, który w ramach nagrody wysłał jej swoją sygnowaną gitarę Soul Power Stratocaster. Ta natomiast zagrała na niej "Cochise" Audioslave. Nawet Kirk Hammett pogratulował jej umiejętności, gdy dziewczynka zagrała "Enter Sandman".

Perkusistka gra cover Ozzy'ego Osbourne'a
Perkusistka gra cover Ozzy'ego Osbourne'a
Przeczytaj także 10-letnia perkusistka zagrała cover Ozzy'ego Osbourne'a. Posłuchaj "Over The Mountain"

Teraz, Nandi wyzwała na pojedynek Dave'a Grohla z Foo Fighters. Frontman postanowił odpowiedzieć na jej wyzwanie, grając utwór na perkusji. Potem wykonał również fragment "Dead End Friends" Them Crooked Vultures, wyzywając Nandi, by ta zrobiła to samo. 

"

Hej Nandi Bushell! Wyzwanie przyjęte. Nie grałem tych piosenek od wieeeelu lat... Dzięki za inspirację! Twój rockowy przyjaciel, Dave (dziękuję też mojej córce Harper, która pożyczyła mi swój zestaw perkusyjny). "

"Teraz piłka jest po twojej stronie!" - zażartował w wideo Grohl. Dziewczynka przyjęła na Twitterze wyzwanie i zapewne za kilka dni pochwali się coverem "Dead End Friends".

Córka Chrisa Cornella nagrała cover Pearl Jam. Posłuchajcie "Black" [WIDEO]
Córka Chrisa Cornella nagrała cover Pearl Jam. Posłuchajcie "Black" [WIDEO]
Przeczytaj także Córka Chrisa Cornella nagrała cover Pearl Jam. Posłuchajcie "Black" [WIDEO]
Tagi: Rock News Dave Grohl