Dave Grohl zagra na koncercie z Foo Fighters razem ze swoją córką

23.08.2019 15:26
Dave Grohl zagra na koncercie z Foo Fighters razem ze swoją córką Fot. AFP/EAST NEWS

23 sierpnia 2019 roku grupa Foo Fighters wystąpi na festiwalu w Leeds. Muzycy zdradzili, że na scenie pojawi się obok nich specjalny gość.

Już dziś w Leeds rozpocznie się muzyczny festiwal, na którym fani zobaczą artystów takich jak Enter Shikari, Royal Blood, Post Malone, Twenty One Pilots czy Billie Eilish. Pierwszego dnia imprezy lineup zamyka grupa Dave'a Grohla, Foo Fighters, która przygotowała dla swoich słuchaczy niespodziankę.

Dave Grohl zagra koncert ze swoją córką

W jednym z ostatnich wywiadów dla BBC Radio 2, wokalista Foo Fighters zdradził, że w Leeds pojawi się jego 13-letnia córka Violet. Dziewczynka wystąpi wspólnie z zespołem.

Moja córka śpiewa z nami każdego wieczora. Nie pojawi się w Reading, bo musi pójść do szkoły, co bardzo ją smuci. Niestety zaczynają się jej lekcje.

Przeczytaj także

Muzyk podkreślił również, że Violet jest idealnym kompanem podróży i zabranie ją w mini trasę Foo Fighters było świetnym pomysłem.

Spędzamy czas w pokoju hotelowym, oglądamy horrory. Ale kiedy ma się 13 lat, trzeba chodzić do szkoły.

Violet występowała już u boku swojego taty nie raz. Np. w 2018 roku dziewczynka zaśpiewała cover Adele podczas charytatywnego koncertu w Fox Theater Oakland. 

Zobacz też: Foo Fighters zamierza wydać nowy album w 2020 roku 

Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.