Dave Grohl zagra na nowym albumie Queens of the Stone Age?

Jakub Gańko
03.02.2017 09:35
Dave Grohl zagra na nowym albumie Queens of the Stone Age? Fot. Assciated Press / link / East News + Craig Carper, CC BY 2.0

Usunięte zdjęcie z Instagrama Jessego Hughesa wskazuje na to, że lider Foo Fighters znów współpracuje z Joshem Hommem.

Gościnne występy Dave'a Grohla u innych artystów są nie do zliczenia. Perkusista współpracował z szerokim wachlarzem zespołów, od Killing Joke i Nine Inch Nails, aż po The Prodigy i Garbage. Na liście jego dokonań znajduje się również album „Songs for the Deaf” Queens of the Stone Age. Lidera Foo Fighters możemy pamiętać w tej roli choćby z klipu do „No One Knows”.

Dave Grohl pojawił się również na ostatnim krążku grupy Josha Homme'a, „...Like Clockwork” z 2013 roku. Teraz zyskaliśmy z kolei istotny argument przemawiający za tym, że zagra także na jego zbliżającym się wielkimi krokami następcy. Wszystko za sprawą tajemniczego zdjęcia, które zamieścił na swoim Instagramie Jesse Hughes.

Muzyk Eagles of Death Metal opublikował fotografię, na której razem z Grohlem i Hommem stoi w studiu. Niby niewiele, ale obraz tych trzech muzyków w takiej przestrzeni rozpala wyobraźnię. Coś zresztą jest ewidentnie na rzeczy, gdyż... Hughes wkrótce potem usunął swój post. Na szczęście w internecie nic nie ginie.

Oto miniatura wspólnego zdjęcia, która ocalała:

hommehughesgrohljpg Fot. foto: instagram.com/fatherbadass

Gościnny występ Dave'a Grohla na nowym albumie Queens of the Stone Age to pierwsza myśl, która wręcz naturalnie przychodzi do głowy po ujrzeniu tej fotografii. Może jednak chodzi o kolejny krążek Them Crooked Vultures? Bylibyśmy wszyscy bardzo zdziwieni takim powrotem, ale w końcu w tym projekcie również udzielali się razem Grohl i Homme.

Co to wszystko tak naprawdę znaczyło, przekonamy się już wkrótce. Siódmy krążek studyjne Queens of the Stone Age ma trafić w nasze ręce jeszcze przed końcem 2017 roku. Josh Homme zapowiadał już, że nie przewiduje żadnych zmian w składzie - ponowny występ Grohla, przynajmniej w kilku utworach, byłby więc bardzo na miejscu.

Chcielibyście usłyszeć Dave'a Grohla w nowym materiale Queens of the Stone Age?

Jakub Gańko Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.