Dave Grohl zagrał "Everlong" akustycznie w programie telewizyjnym [WIDEO]

28.04.2020 12:57
Dave Grohl zagrał "Everlong" akustycznie w programie telewizyjnym [WIDEO] Fot. Greg Allen/Invision/AP/East News

Perkusista Nirvany i lider Foo Fighters miał dosłownie jedną z najlepszych karier w historii całego rocka. Jako nastolatek dołączył do legendarnej grupy, która zmieniła rocka, a kilka lat później założył jeden z najpopularniejszych zespołów ostatnich 20 lat.

Ale to nie biografią Dave'a Grohla się zajmiemy, a jego naturalną charyzmą i chęcią do pomagania. Muzyk wielokrotnie udzielał się w specjalnych inicjatywach mających na celu poprawę jakości życia ludzi poszkodowanych przez los. Lider Foo Fighters uwielbia też gościnne występy w różnorakich przedsięwzięciach - chociażby grał na perkusji dla Queens of the Stone Age, czy Tenacious D.

Dave Grohl zagrał specjalną wersję Everlong dla lekarzy z Nowego Jorku

Teraz Grohl wystąpił w programie "Jimmy Kimmel Live". Talk-show jest obecnie realizowany z domu gospodarza, a w tym odcinku, Kimmel rozmawiał z nowojorskim pielęgniarzem, który relacjonował sytuację w jego rodzinnym mieście. Nowy Jork ucierpiał najbardziej ze wszystkich miejsc w USA, dlatego Kimmelowi zależało na tym, by wesprzeć mentalnie pielęgniarza TJ-a Riley'a. 

Przeczytaj także

Okazało się, że mężczyzna jest wielkim fanem Foo Fighters, a że Kimmel zna Grohla nie od dziś, to poprosił wokalistę o gościnny występ w swoim programie. Lider zespołu się zgodził, a reakcja Riley'a na tą niespodziankę bardzo podnosi na duchu. Dave Grohl wykonał akustyczną wersję "Everlong" zadedykowaną pielęgniarkom i innym pracownikom medycznym z Nowego Jorku. Jego występ miał ich podnieść na duchu.

Poniżej możecie zobaczyć wideo z całej sytuacji:

Przeczytaj także
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.