Dave Grohl zagrał z supergrupą muzyków Rage Against The Machine

Jakub Gańko
25.08.2016 08:52
Dave Grohl zagrał z supergrupą muzyków Rage Against The Machine Fot. kadr z wideo

Lider Foo Fighters dołączył do Prophets of Rage na bis występu w Toronto. Zobaczcie pełną rejestrację tego koncertu.

Supergrupa muzyków Rage Against The Machine z udziałem Chucka-D z Public Enemy i B-Reala z Cypress Hill nie zwalnia tempa i kontynuuje trasę Make America Rage Again. Grupa szykuje też debiutancką EP-kę „The Party’s Over”. 24 sierpnia 2016 roku w ramach tournee wystąpiła w Molson Canadian Ampitheatre w Toronto.

Był to wyjątkowy koncert przynajmniej z dwóch względów. Po pierwsze można go było oglądać na żywo również poprzez Facebooka zespołu. Po drugie w trakcie bisów występu na scenie pojawił się również Dave Grohl, dawny perkusista Nirvany i lider Foo Fighters. Muzycy wykonali wspólnie cover „Kick Out the Jams” MC5.

Zapis całego występu obejrzycie poniżej - Dave Grohl pojawia się w 2:04:

Prophets of Rage wydał już dwa single z nadchodzącego wydawnictwa, które trafi na rynek 26 sierpnia 2016 roku: „Prophets of Rage” i „No Sleep Til Cleveland” nawiązujący do „No Sleep Til Brooklyn” Beastie Boys. Na razie skupia się na koncertowaniu i pojawia się zarówno w programie „Jimmy Kimmel Live!”, jak i... przed więzieniem w Norco w Kalifornii.

Grupa wykonuje na żywo tylko dwie autorskie kompozycje, resztę repertuaru urozmaica zaś przede wszystkim coverami poprzednich zespołów tworzących ją muzyków: Rage Against The Machine, Public Enemy i Cypress Hill, choć sięga też m.in. do twórczości Bruce'a Springsteena. Oto pełny program koncertu z Toronto.

Setlista:

 1. Prophets of Rage
 2. Guerrilla Radio
 3. Bombtrack
 4. Miuzi Weighs a Ton
 5. People of the Sun
 6. Take the Power Back
 7. (Rock) Superstar
 8. Testify
 9. Hand on the Pump / Can't Truss It / Insane in the Brain / Bring the Noise / I Ain't Goin' Out Like That / Welcome to the Terrordome
 10. Sleep Now in the Fire
 11. Cochise / She Watch Channel Zero?!
 12. The Ghost of Tom Joad
 13. Bullet in the Head
 14. Shut 'Em Down
 15. Know Your Enemy
 16. The Party's Over
 17. No Sleep Till Brooklyn / Fight the Power
 18. Bulls on Parade
 19. Kick Out the Jams
 20. Killing in the Name

Jak Wam się podoba gościnny występ Dave'a Grohla z Prophets of Rage?

Jakub Gańko Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.