20.07.2015 09:02

Dave Grohl zagrał ze swoim lekarzem

Wokalista Foo Fighters z każdym dniem coraz chętniej zaprasza na scenę fanów czy muzyków z innych zespołów. Tym razem padło na osobę, która musi mu być ostatnio bardzo bliska. Chodzi o lekarza Dave'a Grohla.

Dave Grohl zagrał ze swoim lekarzem
foto: LFI/Photoshot/REPORTER/East News, pixabay.com

Od kiedy muzyk złamał nogę na koncercie w Göteborgu coraz śmielej pozwala sobie na nieoczekiwane zwroty akcji na występach jego grupy. Oczywiście wcześniej również pojawiały się podobne akcenty, jednak ostatnio Dave Grohl zaskakuje na prawie każdym koncercie - zagrał z Chadem Smithem, wykonał utwór dla mamy Geddy'ego Lee, jak i spełnił urodzinowe marzenie jednego z fanów.

Pełen zadowolenia musiał być lekarz Dave'a Grohla, który wykonał z Foo Fighters „Seven Nation Army” z repertuaru The White Stripes. Zobaczcie jak poradził sobie dr. Lew Schon:

Rola „szalonego doktora” nie sprowadziła się tu do grania na przeszkadzajkach, czy innej pobocznej roboty. Lekarz stanął za mikrofonem i zaśpiewał cały kawałek, przy okazji wyzwalając w sobie prawdziwego rockowego ducha. Tego raczej nie uczą na medycznych studiach.

Dave Grohl mimo że jest unieruchomiony na koncertach i przesiaduje na swoim tronie uważa, że koncerty, które daje ostatnio Foo Fighters są naprawdę udane:

"

To jedne z naszych ulubionych występów, jakie kiedykolwiek graliśmy. Rozmawiamy o tym każdego wieczora w szatni. Ten tron, kule i publika sprawiają, że gramy dłużej i mocniej niż wcześniej. W naszych koncertach pojawiła się zupełnie nowa energia. Z moją kostką jest coraz lepiej, a nasze występy trwają teraz po trzy godziny. Szaleństwo. "

Ciekawe czy również polski show Foo Fighters 9 listopada 2015 roku w Krakowie w Tauron Arenie będzie obfitował w podobne niespodzianki, jeśli chodzi o zapraszanie na scenę gości.

Jak Wam się podobało wykonanie „Seven Nation Army” przez lekarza Dave'a Grohla?

Robert Skowronski
Tagi: Rock News Foo Fighters