Dave Grohl zagrał ze swoim lekarzem

Robert Skowronski
20.07.2015 09:02
Dave Grohl zagrał ze swoim lekarzem Fot. LFI/Photoshot/REPORTER/East News, pixabay.com

Wokalista Foo Fighters z każdym dniem coraz chętniej zaprasza na scenę fanów czy muzyków z innych zespołów. Tym razem padło na osobę, która musi mu być ostatnio bardzo bliska. Chodzi o lekarza Dave'a Grohla.

Od kiedy muzyk złamał nogę na koncercie w Göteborgu coraz śmielej pozwala sobie na nieoczekiwane zwroty akcji na występach jego grupy. Oczywiście wcześniej również pojawiały się podobne akcenty, jednak ostatnio Dave Grohl zaskakuje na prawie każdym koncercie - zagrał z Chadem Smithem, wykonał utwór dla mamy Geddy'ego Lee, jak i spełnił urodzinowe marzenie jednego z fanów.

Pełen zadowolenia musiał być lekarz Dave'a Grohla, który wykonał z Foo Fighters „Seven Nation Army” z repertuaru The White Stripes. Zobaczcie jak poradził sobie dr. Lew Schon:

Rola „szalonego doktora” nie sprowadziła się tu do grania na przeszkadzajkach, czy innej pobocznej roboty. Lekarz stanął za mikrofonem i zaśpiewał cały kawałek, przy okazji wyzwalając w sobie prawdziwego rockowego ducha. Tego raczej nie uczą na medycznych studiach.

Dave Grohl mimo że jest unieruchomiony na koncertach i przesiaduje na swoim tronie uważa, że koncerty, które daje ostatnio Foo Fighters są naprawdę udane:

To jedne z naszych ulubionych występów, jakie kiedykolwiek graliśmy. Rozmawiamy o tym każdego wieczora w szatni. Ten tron, kule i publika sprawiają, że gramy dłużej i mocniej niż wcześniej. W naszych koncertach pojawiła się zupełnie nowa energia. Z moją kostką jest coraz lepiej, a nasze występy trwają teraz po trzy godziny. Szaleństwo.

Ciekawe czy również polski show Foo Fighters 9 listopada 2015 roku w Krakowie w Tauron Arenie będzie obfitował w podobne niespodzianki, jeśli chodzi o zapraszanie na scenę gości.

Jak Wam się podobało wykonanie „Seven Nation Army” przez lekarza Dave'a Grohla?

Robert Skowronski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.