Dave Grohl zaśpiewał na koncercie utwór "Enter Sandman" Metalliki [WIDEO]

Joanna Chojnacka
01.02.2019 14:48
Dave Grohl zaśpiewał na koncercie utwór "Enter Sandman" Metalliki [WIDEO] Fot. PAWEL SKRABA/REPORTER | East News

Podczas koncertu grupy Zac Brown Band, na scenie dołączył do zespołu Dave Grohl. Muzycy wykonali wspólnie cover Metalliki "Enter Sandman".

Dave Grohl, lider Foo Fighters często pojawia się gościnnie na koncertach innych kapel. Wystąpił ostatnio na koncercie poświęconym Dimebagowi, gdzie wykonał "Walk" z basistą Pantery oraz Coreyem Taylorem. Wcześniej wziął udział także w memoriale Chrisa Cornella. Z kolei na własnych występach bawi się na tyle hucznie, że aż ostatnio zdarzyło mu się po raz kolejny spaść ze sceny.

Przeczytaj także

Dave Grohl zaśpiewał "Enter Sandman" Metalliki

Grohl wystąpił także na ostatnim koncercie Zac Brown Band w Atlancie. Dołączył do zespołu, żeby wykonać utwór "Enter Sandman" z repertuaru grupy Metallica. Poniżej możecie zobaczyć, jak mu poszło.

Zobacz też: >>Soundgarden wróci na scenę. Zaśpiewa z nimi Dave Grohl?<< 

Dave Grohl nie ukrywa, że od lat jest fanem Metalliki, a muzycy są jego prawdziwymi idolami. Z rozrzewnieniem wspomina, kiedy w 1983 roku kupił pierwsza kasetę formacji:

Nigdy o nich wtedy nie słyszałem, nie wiedziałem o nich nic poza tym, jak się nazywają i że grają thrash metal. Tylko, że ja nawet nie wiedziałem, co to znaczy. "Kill'Em All" rozwaliło mi mózg. Będę zagorzałym fanem Mety aż do śmierci.

Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.