01.02.2019 14:48

Dave Grohl zaśpiewał na koncercie utwór "Enter Sandman" Metalliki [WIDEO]

Podczas koncertu grupy Zac Brown Band, na scenie dołączył do zespołu Dave Grohl. Muzycy wykonali wspólnie cover Metalliki "Enter Sandman".

Dave Grohl
foto: PAWEL SKRABA/REPORTER | East News

Dave Grohl, lider Foo Fighters często pojawia się gościnnie na koncertach innych kapel. Wystąpił ostatnio na koncercie poświęconym Dimebagowi, gdzie wykonał "Walk" z basistą Pantery oraz Coreyem Taylorem. Wcześniej wziął udział także w memoriale Chrisa Cornella. Z kolei na własnych występach bawi się na tyle hucznie, że aż ostatnio zdarzyło mu się po raz kolejny spaść ze sceny.

Foo Fighters
Foo Fighters
Przeczytaj także Pijany mężczyzna tańczył i śpiewał na scenie podczas koncertu Foo Fighters

Dave Grohl zaśpiewał "Enter Sandman" Metalliki

Grohl wystąpił także na ostatnim koncercie Zac Brown Band w Atlancie. Dołączył do zespołu, żeby wykonać utwór "Enter Sandman" z repertuaru grupy Metallica. Poniżej możecie zobaczyć, jak mu poszło.

Zobacz też: >>Soundgarden wróci na scenę. Zaśpiewa z nimi Dave Grohl?<< 

Dave Grohl nie ukrywa, że od lat jest fanem Metalliki, a muzycy są jego prawdziwymi idolami. Z rozrzewnieniem wspomina, kiedy w 1983 roku kupił pierwsza kasetę formacji:

"

Nigdy o nich wtedy nie słyszałem, nie wiedziałem o nich nic poza tym, jak się nazywają i że grają thrash metal. Tylko, że ja nawet nie wiedziałem, co to znaczy. "Kill'Em All" rozwaliło mi mózg. Będę zagorzałym fanem Mety aż do śmierci. "

Joanna Chojnacka
Tagi: Rock News Metallica Dave Grohl