08.05.2018 11:06

Dave Grohl znów był bliski upadku ze sceny na koncercie Foo Fighters

Musisz zacząć na siebie uważać, Dave! Niewiele brakowało, a znów wylądowałbyś z nogą w gipsie…

Dave Grohl znów był bliski upadku ze sceny na koncercie Foo Fighters
foto: kadr z wideo

Dave Grohl na koncertach nigdy się nie oszczędza – zawsze daje z siebie 100% możliwości. Postawa godna pochwały, ale nie da się ukryć, że niekiedy bywa ona szkodliwa dla samego zainteresowanego.

W 2015 roku podczas koncertu Foo Fighters w Szwecji jego lider… spadł ze sceny, łamiąc nogę. Jak na rockowego twardziela przystało, pomimo bólu dokończył występ, ale kolejne musiał już grać, siedząc na specjalnym tronie w bucie ortopedycznym.

Wygląda na to, że przykry incydent ze Szwecji nie nauczył Grohla ostrożności. W trakcie koncertu 29 kwietnia 2018 w Jacksonville na Florydzie podczas spacerowania z gitarą po scenie artysta przewrócił się. Przed upadkiem powstrzymał go tylko stojący na scenie głośnik.

Dave skomentował zajście ze sceny:

"

Prawie złamałem tu pieprzoną nogę. Trzeba na to spojrzeć tak – kiedy jesteś tak blisko złamania swojej pieprzonej nogi, to oznacza świetne show. Jakbym powiedział, że złamałem pieprzoną nogę, to myślicie, że bym poszedł do domu? Myślicie, że ten koncert by się skończył? Macie rację, skurczybyki. Jesteście na mnie skazani. "

Prawie-upadek Grohla został zarejestrowany przez jednego z fanów, który wysłał wideo liderowi Foo Fighters. Dave jest znany z poczucia humoru, więc nic dziwnego, że udostępnił dość wstydliwy dla siebie filmik.

Foo Fighters - „Concrete And Gold”

Foo Fighters promuje swój 10. studyjny album, „Concrete And Gold”, który ukazał się 15 września 2017. Album promowały single „Run”, „The Sky Is A Neighbourhood” i „The Line”.

Maciej Koprowicz
Tagi: Rock News Dave Grohl Foo Fighters