Dave Grohl zostawił w barze szatański napiwek

Maciej Koprowicz
12.09.2018 16:55
Dave Grohl zostawił w barze szatański napiwek Fot. PAWEL SKRABA/REPORTER/EAST NEWS

O tym, że lider Foo Fighters ma poczucie humoru, wiemy od dawna. Muzyk ma również gest! I jak widać, wciąż tkwi w nim coś z Beelzebossa.

Dave Grohl był niedawno gościem w restauracji Rainbow Bar & Grill na Sunset Boulevard w West Hollywood. Knajpy w takiej lokalizacji oczywiście mają swoją cenę, ale tak wielka gwiazda, jak lider Foo Fighters i były perkusista Nirvany nie musi sobie żałować, kiedy najdzie go chęć zjedzenia i wypicia na mieście.

Do mediów społecznościowych trafiło zdjęcie rachunku Dave’a z wizyty w barze Rainbow. Dla tego rockowego śmieszka nawet płacenie za posiłek może być pretekstem do żartów.

Dave Grohl i diabelski rachunek na 666$

Szef Foo Fighters bawił się na bogato, bo zamówienie opiewało na kwotę 333,30 dolarów. Ponieważ żaden szanujący się celebryta nie może wyjść z lokalu bez hojnego napiwku, Grohl postanowił dorzucić kelnerowi jeszcze 333 dolary, by łączna zapłacona przez niego kwota wyniosła szatańskie 666,30 dolarów.

Z tego co wiemy o Dave'ie Grohlu, to nie jest ani blackmetalowcem, ani wyznawcą rogatego, choć ma w swojej karierze szatański epizod. W kultowym filmie muzycznym zespołu Tenacious D, „Kostka przeznaczenia” zagrał wszak samego diabła i zaśpiewał utwór „Beelzeboss”.

Dave Grohl na nowym albumie Tenacious D

Grohl jest od wielu lat dobrym kumplem Jacka Blacka i Kyle'a Gassa. Nie dziwi więc jego udział w nagraniu nowego albumu tego duetu, znanego jako Tenacious D. Na krążku zatytułowanym „Post Apocalypto” Dave zagrał na perkusji. Płyta ukaże się 2 listopada 2018, a towarzyszyć mu będzie serial animowany na YouTube.

Maciej Koprowicz Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.