Dave Grohl zrobił grilla dla strażaków z Kalifornii

Joanna Chojnacka
14.11.2018 13:25
Dave Grohl zrobił grilla dla strażaków z Kalifornii Fot. firestation68 / Instagram

Lider Foo Fighters wykonał piękny gest w stronę kalifornijskich strażaków. W podziękowaniu za wielogodzinną walkę z pożarami, zorganizował dla nich grilla.

Największe pożary w dziejach Kalifornii pochłonęły już 48 istnień i tysiące budynków. Dzielni strażacy przez wiele godzin gasili śmiercionośny ogień i pomagali mieszkańcom w ewakuacji. Przez szalejący w Stanach żywioł swój dom stracił między innymi Fred Durst z Limp Bizkit. Wyrazy uznania i podziwu dla kalifornijskich strażaków chciał wyrazić lider Foo Fighters, Dave Grohl, który przygotował dla nich niespodziankę.

Dave Grohl zrobił grilla dla strażaków z Kalifornii

Wokalista odwiedził strażaków w hrabstwie Fire w Los Angeles. Chciał podziękować za wysiłek, który włożyli w pełnienie służby podczas największych pożarów w historii regionu i poczęstował ich smakołykami z grilla z uruchomionego przez niego niedawno Backbeat BBQ. Strażacy docenili gest i opublikowali zdjęcie z muzykiem na Instagramie. Zapewniali, że jedzenie było wyśmienite.

Dave Grohl nie po raz pierwszy chciał bezinteresownie sprawić komuś przyjemność. 18 października 2018 roku w St Paul lider Foo Fighters  zaprosił na scenę niewidomego chłopca, którego zauważył w tłumie. W 2016 roku z kolei wstawił się za młodymi muzykami i napisał list otwarty do radnych regionu Kornwalii, aby ponownie rozważyli wydane restrykcje, które uniemożliwiają początkującym artystom grania w garażach i piwnicach. 

Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.