15.05.2019 14:39

Dave Grohl zrobił niespodziankę 9-letniej perkusistce [WIDEO]

Lider grupy Foo Fighters docenił swoją młodą fankę i nagrał dla niej specjalne wideo. 9-latka podobnie jak jej idol gra na perkusji i robi to znakomicie. 

Dave Grohl
foto: AP/EAST NEWS

Yoyoka Soma to 9-letnia dziewczynka, która podbija internet swoją grą na perkusji. Chociaż ma zaledwie 9 lat, dysponuje ogromnym talentem. Umieszcza na YouTubie swoje covery Led Zeppelin czy Queen, a widzowie ją kochają. 14 maja 2019 roku dziewczynka pojawiła się po raz drugi w programie The Ellen Show, żeby zagrać cover Foo Fighters :The Pretender".

Dave Grohl
Dave Grohl
Przeczytaj także Dave Grohl zaśpiewał na koncercie utwór "Enter Sandman" Metalliki [WIDEO]

Dave Grohl nagrał wiadomość dla 9-letniej perkusistki

Podczas rozmowy z prowadzącą program, dziewczynka przyznała, że Dave Grohl jest jej ulubionym perkusistą. Powiedziała, że lubi "dźwięki, które wydaje jego perkusja" i "naprawdę ciężki groove". Po występie na 9-latkę czekała niespodzianka. Jej idol, Dave Grohl nagrał krótkie wideo, aby powiedzieć dziewczynce, jak bardzo zachwyciła go jej gra. 

"

Widziałem jak grałaś "The Pretender" już wcześniej. Jesteś niesamowita, nie przestawaj ćwiczyć, bo świat potrzebuje więcej dobrych bębniarzy.  "

Kanał 9-latki nazywa się Kaneaiyoyoka, podobnie jak zespół, który tworzy wraz ze swoją rodziną. Yoyoka ma już na swoim koncie ponad 30 tysięcy subskrypcji. 

Zobacz też: >>Dave Grohl porównał popową wokalistkę do Nirvany<<

Joanna Chojnacka
Tagi: Rock News Dave Grohl