10.07.2017 14:36

Dave Lombardo: Niektóre młode kapele wszystko pieprzą, bo są niewdzięcznym gównem

Słynny perkusista ma pewną radę dla utalentowanych muzyków, którzy zadzierają nosa.

Dave Lombardo: Niektóre młode kapele wszystko pieprzą, bo są niewdzięcznym gównem
foto: Romana Makówka / Antyradio.pl

Gwiazdom często uderza woda sodowa do głowy i nie jest to wcale nic nowego. W końcu, gdy jest się na scenie z gitarą i widzi wrzeszczący tłum to muzyk czuje się naprawdę bogiem. Pokaźna kwota na koncie, tłumy chętnych dziewczyn tylko pogłębiają ten stan. Przed tym przestrzega Dave Lombardo młodych artystów, bo uważa, że nigdy nie można zapomnieć o pokorze.

Artysta bowiem sądzi, że trzeba cieszyć się z małych rzeczy, bo to one właśnie prowadzą do sukcesu. Perkusista ma zatem radę dla młodych kapel:

"

Musisz być wdzięczny za te drobne momenty, żeby doceniać te większe i nie postrzegać tego jako darowiznę.  "

Według bębniarza pokora jest naprawdę złotą cechą każdego muzyka:

"

Jest sporo osób, które mają fantastyczne zespoły - mają wszystko o co tylko mogliby poprosić i wszystko pieprzą, bo są niewdzięcznym g*wnem. Myślisz sobie: „Serio koleś, proszę cię. Masz kapele, zdrowie, swoje życie - na co chcesz narzekać? Przecież to spełnienie marzeń. Na co ku*wa narzekasz? Lecisz w klasie biznesowej, masz bus Prevost”. "

Wypowiadając się dalej na ten temat Lombardo imitując idiotyczny głos zadał pytanie: „Więc kiedy pójdziemy na emeryturę?” i sam na nie odpowiedział:

"

Nigdy nie miałeś być muzykiem. Idź, znajdź ku*wa stetoskop i nie wiem ku*wa... idź do szkoły prawników. "

Prosto i na temat. Ciekawe, czy sam Dave Lombardo doszedł do takich wniosków po tym, jak jego drogi z muzykami Slayera się rozeszły. Obecnie muzyk nie ma powodów do narzekania, bo większość grafiku stanowią jego zobowiązania wobec chociażby kapeli Suicidal Tendencies.

Aleksandra Degórska
Tagi: Rock News Dave Lombardo